reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Z tego co gdzieś tu chyba widziałam to niektóre z was orientują sie co oznaczają wyniki z badan prenatalnych. Bo z tego co słyszalam oni tam nic nie tłumaczą. Czyli wyniki ocenia ginekolog? Ja w pierwszej ciązy mialam badania w Islandii i powiedziała mi ze wszystko ok a do ginekologa tam sie nie chodzi. A jak to było u was?
 
reklama
I ja po wizycie.
Mowilam o skurczach (nie dobrze), zbadal szyjke (nie jest krotka ale otwiera sie od srodka) i mam lezec jak najwiecej. I koniecznie l4. Ale chce isc do pracy chociaz na pierwszy tydz szkoly zeby ogarnac wszystko i dopiero zwolnienie. Wiec gin sie zgodzil. A teraz do 4 IX - do gory brzuchem, luteina, magnez, furagin (na ten moj pecherz zakichany) i leżing. Jezeli lezenie nie pomoze to wtedy wlaczy leki p/skurczowe.
Troche sie zmartwilam bo boje sie ze znowu sie zaczyna :/
A poza tym z bobo wszystko ok. I nadal jest dziewczynka ;)
 
Dziękuje za miłe przyjęcie;)
Kruszynka28 mówiłaś już synkowi, że będzie miał rodzeństwo? Nasza oszalała ze szczęścia jak się dowiedziała, że będzie miała wymarzoną siostrzyczkę. Teraz się zastanawiamy czy się nie pospieszyliśmy z informacją o rodzeństwie.
 
Dzieki Dotkass :*
Chyba jednak nie mam wyjscia i trzeba isc na to l4. Mimo ze tak chcialam pracowac :/ Ale to chyba dla mnie za wiele. Cala ta sytuacja ze szkolami tak mnie stresuje i przybija ze przez to sie pogarsza.
Aha i do kardiologa mam isc koniecznie. Cisnienie tym razem ok (ostatnio bylo za wysokie i kazal mierzyc codziennie) ale tetno wariuje. Jem sobie np sniadanie na spokojnie a tu nagle 100-120. Istne szalenstwo. I tez mysle ze to przez prace :/
Trzeba bedzie jednak odpuscic i pogodzic sie z tym ze traktuja mnie jak gowno. Ehh...
Wystarczy ze o tym pomysle i juz serducho wariuje, brzuch jak skala.
 
@izabelaaa Kochana masz zakaz myślenia o pracy...i szczerze uważam, ze jak pójdziesz na tydzień do pracy to dolejesz oliwy do ognia...odpuść Kochana bardzo Cię proszę i odpoczywaj...z Twoim fachem w ręku bez problemu znajdziesz inna prace, a zawsze możesz ratować się korepetycjami. Zaufaj mi- czasem nie warto [emoji182]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
@izabelaaa rozumiem Cie doskonale, wiem czemu chcesz isc tym bardziej ze wiem doskobale czym jest praca z dziecmi. Ale generalnie nie jest wskazane juz od 4 msc urazowo. Napewno nie dyzury na lorytarzu, ale i tak sadze ze powinnas lezec w domu i pachniec. Dla malucha to robisz nie dla siebie tym bardziej ze z ta praca to tylko stres masz.
 
Do góry