reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
Ale produkujecie :)
Ja w ten weekend zaliczylam super wesele zastanawialam sie jak dlugo wysiedzimy ale zabawa byla super i bylismy 2 dni do samego konca.
Dzisiaj z rana zaluczylam punkt pobrania krwi na badania jak zalecil na ostatniej wizycie gin ;)
 
Cześć dziewczyny! :-) Kończy się u mnie 13 tv (13t 6d) a termin mam narazie na 25lutego. Jak dotąd nie udzielałam sie na żadnym forum ale jakoś ciężko znoszę tą ciążę...Moze dlatego że nie mam z kim pogadać. I stresuję się bardziej niż w pierwszej ciąży choć chyba powinno być odwrotnie. W piątek jadę na prenatalne i stresuję się dodatkowo, bo za dużo się chyba naczytałam i nasłuchałam... ogólnie zamiast cieszyć się to wpadam w jakiś zdołowany nastrój....ale mam nadzieję że nie popsuję wam tym moim wejściem humorów... ;)
Zapraszamy... dobrze trafilas[emoji4]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny! :-) Kończy się u mnie 13 tv (13t 6d) a termin mam narazie na 25lutego. Jak dotąd nie udzielałam sie na żadnym forum ale jakoś ciężko znoszę tą ciążę...Moze dlatego że nie mam z kim pogadać. I stresuję się bardziej niż w pierwszej ciąży choć chyba powinno być odwrotnie. W piątek jadę na prenatalne i stresuję się dodatkowo, bo za dużo się chyba naczytałam i nasłuchałam... ogólnie zamiast cieszyć się to wpadam w jakiś zdołowany nastrój....ale mam nadzieję że nie popsuję wam tym moim wejściem humorów... ;)
Ja mam termin na 23-24 luty ;) Witaj ;D

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gdyby ktoras byla zainteresowana- w rossmanie sa balsamy -40% taniej (z karta 49%). Kwalifikuja sie rowniez kosmetyki dla ciezarnych m.in palmers polecane przez dziewczyny:
Dzięki, dobrze wiedzieć. Może skorzystam. Kupiłam jakis czas temu balsam typowo dla ciezarnych ale używam dove migdałowy. Uwielbiam jego zapach.
Ja mam termin na 23-24 luty ;) Witaj ;D

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom


Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja to zadyszke mam nawet jak czytam ksiazeczki synkowi:D w ogole to ksiazeczki czytalam mu od oklolo 6mca, na poczatku kaczke dziwaczke, jak juz bardziej kumal to pokazywal, że to jego ulubiona ksiazeczka. Teraz ma 2latka i 2mce i uzywa slow- tarapaty, kwyrlejka, produkty itp. Nie chodzi mi o przechwalanie sie, tylko o to jak cenne dla rozwoju jest czytanie. Nawet jak wydaje sie, że nawet nas nie slucha.
 
reklama
Do góry