reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

@AlexF nawet nie wiesz, jak bardzo się z Tobą zgadzam! Ostatnio sobie nawet ukradłam łyczka energetyka od mojego. Chcę już luty!

Nie chcę wyjść na potwora, decyzja o drugim była świadoma i planowana, chodzi bardziej o ten stan ;) źle się czuję i jak ktoś mówi, że ciąża to piękny stan to mi się śmiać chce (ostatnio mój manager bez dzieci powiedział, że ciąża to piękny czas ;) ) ja wolę jednak ten czas kiedy dziecko jest już po tej stronie, w ramionach ;)
Mam tak samo... Kocham mojego synka i tak samo kocham bąbelka w brzuszku, ale nie lubię być w ciąży. Zachodzę w głowę jak to jest, że są kobiety, które zachwycają się ciążą dla mnie to etap, przez który trzeba przebrnąć, pasmo ograniczeń, już mam czasami dość, a jeszcze nawet nie ma połowy, a co będzie później.... Masakra luty przybywaj!!!!
 
reklama
Redline witaj!
Dziewczeta ja tez uwazam ze kto jak kto ale Dotkass sie nadaje hehe a jeszcze tym bardziej ze chetna jest.
Kurde wyszlam na chwile na miasto wracam a tu tyle stron. Przeczytalam ale juz nie pamietam co mialam napisac. Od nowa mam cos z pecherzem. Kurde juz nie mam sily. A takie piekne 4 dni spokoju byly
 
Ale można to obejść, gdyż lekarz może zalecic spacery :). Rozmawiałam na temat kontroli ze swoją gin :)

Teoretycznie tak, jeśli masz lekarza który wypisze, mój działa bardzo zgodnie z prawem i nie wypisze takiego zalecenia bo jest niezgodne z kodami NFZ. Ma rację ale zus raczej nie sprawdza kodów z NFZ ale nic nie poradzę na to więc kisze się w domu w godzinach pracy zus
 
@redline witaj

Co do zadyszki, masakra wchodzę po schodach i sapie

Jeśli chodzi o l4 każde, to prawda jest taka powiedzmy sobie szczerze, ze w każdym przypadku kontrol bierze się z "uprzejmości" innych, najczęściej zlecana jest przez pracodawcę, lub donosicieli- zazdrośników


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Cześć Dziewczyny!
Jeśli nie macie nic przeciwko chciałabym do Was dołączyć:)
Mój termin z OM to 20.02, mam 30 lat i jest to moja pierwsza ciąża.
Póki co czuję się dobrze i mam nadzieję, że zostanie tak do porodu:happy:
Zastanawia mnie jedna rzecz- czy Wy też miałyście tak dużo badań usg, bo ja do tej pory miałam już chyba z 7??
Witaj!! Ja usg mam na każdej wizycie u mojego gina :)
 
L4 "2"czyli chodzone pozwala tylko na wyjście do lekarza, apteki, na badania i do sklepu po produkty pierwszej potrzeby jeśli nie ma kto ich za ciebie zrobić i najlepiej mieć paragon w razie kontroli.

Aż tak? No mnie to nieco przeraża. A jak moja opieka (Mąż) musi wyjechać (wtedy zostaje sama, a rodzina daleko) to co mam zrobić chyba nie jestem wiązana do miejsca zamieszkania?

Popaprane to :/ wolałbym do pracy móc chodzić.
 
Ja jestem na l4 i mogę wychodzić.
Czy te kontrole zdarzają się często? Mój mąż mnie ciągnie żeby jechać nad morze na tydzień i nie wiem co zrobić:hmm:
 
Ja jestem na l4 i mogę wychodzić.
Czy te kontrole zdarzają się często? Mój mąż mnie ciągnie żeby jechać nad morze na tydzień i nie wiem co zrobić:hmm:

Ja w pierwszych dwóch ciążach nie miałam kontroli ani razu


16ud3e3kpztre1wh.png
 
reklama
Do góry