reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Witam się wieczornie :)
Sporo było do nadrobienia, produkcja kwitnie :tak: wczoraj wieczorem trochę nadrobiłam ale nie wiem nawet kiedy zasnęłam z telefonem w ręku :surprised: wiec nie udało mi się juz odpisać ;)

Dziewczynom bawiących się dziś na weselach życzę przede wszystkim dobrego samopoczucia i smacznego jedzonka :biggrin2:

Gratuluję udanych wizyt:)

Witam nowe mamusie :)
Mavika imiona oryginalne :rofl:
AlexF wyrazy współczucia :(

Co do tycia... Nie wiem ile mam już na plusie, w środę wizyta to się dowiem..
W poprzedniej ciąży przytyłam 12 kg licząc od wagi wyjściowej ale początkowo chudlam.. Teraz na pewno będzie więcejo_O

Codo fotelików mieliśmy maxi cosi City iterax tez pewnie na ten się zdecydujemy, tylko zastanawiam się terax nad baza isofix.
Dla starszego mamy recaro Young sport i tu jestem trochę przerażona bo młody mi wyrasta z niego już, nie mam przekonania do podkładki wolałabym kolejny fotelik ale nie widzę odpowiednich :(
mógłby juz trochę chłopak przystopować :rofl2:
 
reklama
Jeżeli chodzi o zakupy dla maluszka to na ta chwilę nie kupiłam jeszcze nic a nic :)
Nawet za bardzo mnie nie ciągnie na zakupy ale za to moją Zuzanke stylizuje już do szkoły :p Myślę że szał zakupowy dla Zosi rozpoczne jakoś w listopadzie :tak:
Jejku dziewczyny opętało mnie i ciągle bym coś jadła :szok: Cały czas czuje się głodna, liczę że to minie :-p

Wiesz, ze i mnie cos ssanie sie załączylo. Miałam ochotę zjeść na kolacje cos bliżej nieokreślonego. Poszliśmy do sklepu i w końcu wymyśliłam. Grahamka na pol do piekarnika, beda tosty z masełkiem czosnkowym serem ketchupem i drugie z wędlina pomidorem.
Od kilku dni na wszystko bym polewala ketchup - jakos wyjątkowo mi smakuje.

Haha a to nasze pierwsze najpiersze dlugo wyczekiwane wiec jak juz wiemy ze wszytsko dobrze to kupilismy skarpetunie dzis i bodziaki i cumelki. Chcialam Wam pokazac na zakupach ale nie potrafie nigdzie fotek wrzucic ani tu ani tam. Ale skarpetek kupilismy az 4 pary za 27 zeta ale my z mezem zakochani w trampkach a te wlasnie tak wygladaja. Nie moglismy sie oprzec hahah;) to nawet bardziej moj slubny zeby koniecznie kupic bo sa dla jego syna a jego syn ma wygladac porzadnie haha:laugh2:

Monisiek a czego nie umiesz w zdjęciach? Jak wejdziesz na fotosik.pl tam jest dodaj zdjecie wybierasz z komputera, dalej zaznaczasz ze bez ograniczeń wiekowych i potem wybierasz rozmiar i link bezpośredni i kopiujesz ten link i potem w poście klikasz na ikonkę z obrazkiem i wklejasz link.
 
Oj co do imion z bajek to mój syn ciągle coś podrzuca w stylu Rico, Skipper itp.
A jeśli o zakupy chodzi to jeszcze dla mnie za wcześnie. Rzeczy z syna sprzedałam w większości, a przydałyby się teraz bo on tez z końca stycznia. Na razie tylko przeglądam wózki, łóżeczka i raczej jak zwykle większość zakupów zrobię przez internet bliżej listopada.

f2w3skjol4llo8s8.png
 
U nas Fotelik 0-13 maxi cosi pebble
Fotelik 9-25 axkid duofix do jazdy tylem. Polecam Wam blog osiem gwiazdek i tylem.pl. Warto poczytac o fotelikach tylem także dla starszych dzieci. Trochę mnie dziwi jak ktoś tlumaczy, że starsze dziecko nie chce jezdzic tylem. Nasz 2latek jezdzi, bo po prostu innej opcji nie zna. Ale w temacie fotelikow bardzo rozne znam podejscia. Niektorzy zadowola sie fotelikiem/nosidelkiem od wozka 3w1 bez zadnych testow. Nie będę jakby co dyskutowac. Walka z wiatrakami, kazdy robi jak uwaza:)
 
@AlexF bardzo wspolczuje, ogromna tragedia i to w momencie kiedy wszyscy powinni sie cieszyc.

Co do imion to dla dziewczynek mam Helena, Wanda, Rozalia, Emilia. Dla chlopcow jest tragedia :( nic do mnie nie przemawia. Zostana bezimienni chyba jak tak dalej pojdzie.
U mnie +3kg ale to dlatego, ze poplynelam ze slodyczami [emoji85]najpierw faza na Krowki a potem ba Kinder Bueno.

Ja nie mam nic dla dzieci, niby cos tam przegladam w necie ale raz na jakis czas. Niby kolor scian wybrany, wozek tez, obrazki czy meble ale to juz mialam wybrane jeszcze przed zobaczeniem 2 kresek.
Poki co nie mam odwagi na ogladanie dzieciecych rzeczy i jakos mnie to bardziej stresuje i doluje niz cieszy.

@Miś-owa u nas tez bieda z dziecmi. Mamy jedna 2-letnia dziewczynke i tyle.




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Kupiłam fotelik cybex aton :) polecił mi go sprzedawca i moja bratowa ma taki i sobie chwali :) przy okazji wybrałam wózek i łóżeczko ;D nawet nie wiedziałam że trzeba i na wózek i na łóżeczko czekać do 8 tygodni :errr:
 
Paraplu ja szukałam Kinder Bueno w 3 sklepach i... bida :(

I do foteli wracając... zastanawiałam się nad maxi cosi / cybex z bazą czy bez lepiej? Do kompletów 3w1 nie jestem zbyt przekonana.

(Powtarzam się, wiem. Wybaczcie.)

Sylwia szalejesz :)
 
Ostatnia edycja:
Właśnie zrobiłam sobie listę imion dla dzieci (brak zajęcia) i dla dziewczynek podoba mi się więcej, wybrałam 7 ale potem jak spojrzałam to imię Hana (znaczy szczęście, radość) urzekło moje serce. Dla chłopaka nic mi się nie podoba. Może Leo najbardziej, ale nie jestem przekonana.
Hana bardzo ładne :)
 
Co do imion to ja nadal obstawiam dla dziewczynki Luiza. Tak ustalilismy z mezem, potem mu sie zapomnialo i teraz twierdzi, ze to na pewno nie to imie. Dobre. Dla chlopca jeszcze nie mamy.

Co do obiadu to poszlismy dzis do restauracji po rewolucjach magdy gessler i bardzo sie zawiedlismy. Wyszlam glodna.
 
reklama
Do góry