reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Aaaa no i moje usg

IMG_20170610_161239.jpg


Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • IMG_20170610_161239.jpg
    IMG_20170610_161239.jpg
    54,3 KB · Wyświetleń: 546
reklama
Dziewczyny gratuluję pięknych fotek :-) naprawdę niesamowite ze z tych Kropeczek wyrastają cudowne dzieciaki :-)
Co do brzuszka w 11/12 tyg może być już coś widać podobno choć u mnie np za żadnym razem na tym etapie nic nie było widać ale to już "zasługa" całodobowych mdłości i niechęci do jedzenia..
Ja zaliczyłam popołudniowa drzemkę, teraz coś mnie brzuch boli i z jednej strony wiem ze tak niby może być a z drugiej to zaczynam się denerwować :-S
 
reklama
Flower oby to krwawienie nie było poważne!!!!Zdjecie fasolki masz cudne ;)
Duszek30 szkoda że nie dołączysz do nas,nowy cykl się zaczął nowe nadzieje i szanse ;)
Sylviia i Twoja fasolinka jest śliczna :)

Co do brzuszków to wiadomo że u każdej będzie inaczej i wiele czynników będzie mieć wpływ na brzuszek.Z każda kolejna ciążą brzuszek może się pokazać szybko ale też nie musi,budowa kobiety też będzie mieć duże znaczenie,mnie szybko brzuszek się pokazał w drugiej ciąży tylko że Ja niska jestem i to ma też pewnie wpływ na to :) a i w każdej ciąży sporo tyłam mimo że się nie objadałam,z pierwszym 25kg a z drugim 20kg,waga startową teraz mam taką jak w pierwszej ciąży 58kg.
Oj ale sobie dzisiaj pospałam popołudniu z synkiem chyba ze 2,5h [emoji16]


85993e3kc6ximwei.png

Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
Do góry