reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

@Ssabrinaa, z M. moim postanowiliśmy jednak odłożyć ciążę najwcześniej za dwa lata. Teraz robimy wszystko by móc kupic mieszkanie większe.

Cudowne fasolinki macie
 
reklama
Ja dzis jak wracalismy z miasta zaczelam dmuchac dziecku pilke i zaczelo mnie kluc cos w brzuchu. Wygrzebalam jeszcze jedno opakowanie luteiny z poprzedniej ciazy i juz zapodalam sobie pod jezyk. :szok:
 
@Ssabrinaa, z M. moim postanowiliśmy jednak odłożyć ciążę najwcześniej za dwa lata. Teraz robimy wszystko by móc kupic mieszkanie większe.

Cudowne fasolinki macie

No to zaciskam kciuki za mieszkanko &&& ;) A dwa lata szybko miną ;)

85993e3kc6ximwei.png
 
No mam taką nadzieję.

Z innej beczki - wierzycie w ten chiński kalendarzyk płci? Sprawdził się Wam? Co wg niego teraz możecie mieć? ;)

Mi się sprawdził z synem, teraz wyszła dziewczynka. Ale czy wierzę? Hm, tak trochę z przymrużeniem oka [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak można?? Boja tez mam luteine od poprzedniej
Nie wiem, w poprzedniej ciąży przy bólach też sama zaczęłam brać progesteron który miałam że stymulacji bo miałam trochę do wizyty i ginka mnie za to pochwaliła. To biorę. Zaszkodzić nie zaszkodzi.

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry! My juz nie spimy, bo wybieramy sie pochodzic po gorach, oczywiscie z dziećmi to po dolinach, byle by widoki piękne były :) brzuch mnie trochę pobolewa, boje sie żeby to nie było na jutrzejsza @.. jutro sadny dzień więc o tym dziś nie myślę :)

Miłego dnia Kochane!
 
reklama
Do góry