reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
Co do wózka to opierając się na doświadczeniach z użytkowania poprzedniego z synkiem, mam już jakieś wyobrażenie nt dobrego wózka :) to oczywiście moje subiektywne przemyślenia, jeśli macie inne to chętnie poczytam :)
- po 1. wózki 3w1. Bardzo dużo osób mi mówiło, że i tak później sprzedam, żeby kupić samą spacerówkę. Oczywiście nie zgadzałam się z tym, po czym po pół roku mój wypasiony wózek 3w1 sprzedałam, żeby kupić samą spacerówkę :) tym razem zamierzam kupić ładny, ale używany zestaw, a skupić się później na lepszej spacerówce.
-po 2. zwróćcie uwagę na wagę wózka.
-po 3. wielkość gondoli- synka woziłam przez zimę, więc dochodził kombinezon, jakiś kocyk itp- u nas teraz im starsze będzie dziecko tym mniej ubrań, ma to więc nieco mniejsze znaczenie, aczkolwiek nie, że wcale :)
-po 4.- dostępność adapterów/ możliwość wpięcia fotelika, jeśli nie kupujemy w zestawie z wózkiem.
-po 5. jeśli kupujecie nowy wózek, najlepiej kupić go jak najbliżej porodu, żeby nie tracić gwarancji.
-po 6.- kolor, lato sprzyja jakimś muszkom itp, a żółte kolory mogą je przyciągać.
To tyle co mi przychodzi do głowy, słyszałam jeszcze np o wysokości wózka, że im niższy to więcej spalin z samochodów się dostaje, ale ja raczej nie kierowałam się tym przy wyborze wózka ;)
Warto zwrócić uwagę również na to czy płynnie i łatwo można opuścić oparcie w spacerowce. Gdy dziecko zaśnie podczas spaceru po co się szarpać i ryzykować przebudzeniem malca. Jeszcze taki mały drobiazg ale istotny to barierka jeśli można to tak nazwać dobrze jakby była powleczona ekoskora albo inna tkanina, która można przetrzeć gdy się zabrudzi. Dziecko czasami zjada podczas spacerow, a to chrupeczki, a to co innego, a później ten pałąk, ktory nazwalam barierka jest brudny od niekoniecznie czystych dloni.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć Kochane, kiepsko spałam, na dodatek gardło mnie boli i mam katar, zakładam, ze od klimy [emoji37]...mocz poleciałam i zaniosłam juz do badania

@mama_zuzanki trzymam kciuki...ja dopiero o 14:00 zejdę do tego czasu...

@Anifen gratuluje [emoji16]

Wszystkim wizytującym dziś powodzenia...uciekam na śniadanko

Miłego dnia [emoji182]




16ud3e3kpztre1wh.png
 
Ja zaczynam przeżywać to co niektóre z Was. Budzę się o 5 i już nie mogę zasnąć.

Poza tym u nas remont w pełni, żyjemy na kartonach. Nie mam za bardzo czasu się udzielać.
 
reklama
Do góry