reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
Juz dawno wybralam :) na 90% bedzie to Bugaboo Donkey.


<< Dwa serca pod sercem [emoji173]️[emoji173]️ >>
Oglądałam je, jednak w PL kosztują 7400 zł, stać by nas było ale uważam że to trochę za dużo... ale mam plan, jeśli lekarz pozwoli to ruszymy do Berlina, bo u nas to kiszka, w dwóch sklepach byłam, dużych, w jednym mieli jeden wózek w dodatku okropny, a drugim wcale [emoji37] mogą zamówić. Dziękuję bardzo, chciałabym wypróbować wózek w sklepie, sprawdzić jak jeździ, jak się składa... zamówić to ja też sobie mogę przez internet, w dodatku taniej [emoji57]
 
Hej dziewczyny super ze wizyty udane:) fajnie sie czyta takie wiadomości:)
Ja dzis jade na wizyte mam nadzieję ze bedzie dobrze!!!nie spie juz od 5 rano chyba to stres przed wizytą... Trzymajcie kciuki, ja tez trzymam za kazde kolejne nasze wizyty:)

Co do litery V to mam w prawym oku :) ciekawe czy sie sprawdzi hihi:)

Upały tez daja mi w kosc i ledwo zyje...Miłego dnia :*

uwo9s65gu1738u3h.png
Trzymam trzymam, życzę kolejnych dobrych wiadomości! [emoji1]
 
Oglądałam je, jednak w PL kosztują 7400 zł, stać by nas było ale uważam że to trochę za dużo... ale mam plan, jeśli lekarz pozwoli to ruszymy do Berlina, bo u nas to kiszka, w dwóch sklepach byłam, dużych, w jednym mieli jeden wózek w dodatku okropny, a drugim wcale [emoji37] mogą zamówić. Dziękuję bardzo, chciałabym wypróbować wózek w sklepie, sprawdzić jak jeździ, jak się składa... zamówić to ja też sobie mogę przez internet, w dodatku taniej [emoji57]

My kupimy uzywany, zaoszczedzimy dzieku temu jakies 400-500 euro. Za 1000 euro mozna kupic z bardzo dobrym stanie Donkey z 2015 roku.
Jak chcesz to moge dac Ci namiary na polskie grupy na fb gdzie handel uzywanymi bugaboo kwitnie w najlepsze :)
Z tego co patrzylam to jest to najlepszy blizniaczy wozek na rynku, przynajmniej takie ma opinie.


<< Dwa serca pod sercem [emoji173]️[emoji173]️ >>
 
My kupimy uzywany, zaoszczedzimy dzieku temu jakies 400-500 euro. Za 1000 euro mozna kupic z bardzo dobrym stanie Donkey z 2015 roku.
Jak chcesz to moge dac Ci namiary na polskie grupy na fb gdzie handel uzywanymi bugaboo kwitnie w najlepsze :)
Z tego co patrzylam to jest to najlepszy blizniaczy wozek na rynku, przynajmniej takie ma opinie.


<< Dwa serca pod sercem [emoji173]️[emoji173]️ >>
Poproszę, co prawda myślałam o nowym, ale może akurat...
 
Poproszę, co prawda myślałam o nowym, ale może akurat...

Te wozki za w swietnym stanie, czesto jak nowki wygladaja. Tez chcialam nowy ale jak okazalo sie, ze bliznieta to stwierdzilam, ze wole uzywany Bugaboo niz nowke innej firmy.
A dziewczyny bardzo czesto dbaja o te wozki zeby pozniej w dobrej cenie je sprzedac.

Tutaj masz fajna recenzje roznych wozkow:
Link do: Bugaboo Donkey – prawie najlepszy wózek dla dwójki

A grupy na fb to te:
1501664313-aaaaaa.jpeg

1501664320-aaaaaa.jpeg

1501664327-aaaaaa.jpeg



<< Dwa serca pod sercem [emoji173]️[emoji173]️ >>
 
reklama
Do góry