reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Czesc dziewczyny, u nas dziś za oknem fajnie narazie bez duchoty. Musze zjeść w trybie ekspresowym śniadanie. Umyć podłogę. I czekam na odwiedziny mojej koleżanki. Ciekawa jestem czy zauważy mój zaokrąglony bebzonik. Zresztą jak nie zauważy to sama nie wytrzymam i się wygadam w jakim to stanie się obecnie znajduje[emoji38]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dzień dobry Dziewczynki :) udanych wizyt!!! Dajcie koniecznie znać później co i jak, czekamy na dobre wieści [emoji1]

U mnie dziś w nocy była burza, nie spałam od 3 do 6, ale już odespałam, zjadłam śniadanko i teraz przytulam się do wentylatora [emoji16]

Co do V w oku, to ja mam w obu! Hmm
 
Ja juz po wizycie:) dzidzia ma ponad 7cm i wychodzi z usg 13t4dni. Przeziernosc 1,21 takze super, serduszko 152:) tak machalo rączkami i nozkami ze sie poplakalam :) co do płci to nie wiadomo moze na nastepnej wizycie:)
1501659824-aaaaaa.jpeg


uwo9s65gu1738u3h.png
 
@mamaBB ciesz sie, ze w ta strone sie pomylilas :p moja mama ostatnio ubzdurala sobie, ze ma wizyte na 14 a miala na 13 [emoji23] skapela sie tuz przed 13 a dojazd jej pol godziny zajmuje. Tyle dobrego, ze zadzwonila do recepcji i powiedzieli jej, ze wejdzie za nia inna osoba a jak ona przyjedzie to ja normalnie lekarz przyjmie. Tyle dobrego, ze wizyta nie przepadla [emoji16]

@Chrzaszczyk hahaha ciezko jezyk za zebami trzymac [emoji23] wiem cos o tym [emoji85]

Ja nie wiem o jakim V Wy mowicie [emoji33] ja nic nie mam [emoji85]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja juz po wizycie:) dzidzia ma ponad 7cm i wychodzi z usg 13t4dni. Przeziernosc 1,21 takze super, serduszko 152:) tak machalo rączkami i nozkami ze sie poplakalam :) co do płci to nie wiadomo moze na nastepnej wizycie:)
1501659824-aaaaaa.jpeg


uwo9s65gu1738u3h.png
No i super. Teraz juz z gorki. Zaraz pojawia się kopniaki i polowkowe, a później to już tylko byle do lutego.[emoji4]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@mamaBB gratuluje :) widoki to na cale zycie zostana w pamieci.
Ja te machajace nozki i raczki to widze przed oczami jakbym to w tej chwili ogladala :) az sie wzruszylam [emoji85]

A tak z innej beczki, moj niemaz wieczorem robil gulasz. Rano wychodzac do pracy poprosil aby troche ogarnela kuchnie bo on juz nie ma czasu. Pomyslalam, okej, troche zmywania, przetre blaty i gotowe. O matko jak ja sie mylilam [emoji85][emoji23] huragan zostawilby wiekszy porzadek, cycki mi opadly do kolan jak weszlam do kuchni [emoji85][emoji33][emoji23]
Jak do porodu to ogarne to bedzie cud [emoji23]

A no i mam takie przemyslenia wzgledem wlasnego brzucha. Strasznie niesmialy jest [emoji23] tak sie czai i czai zeby sie pokazac ale jednak brak odwagi poki co wygrywa [emoji6] nie wiem jak zachecic ten moj ciazowy brzuch do ujawnienia sie bo pierwsze skrzypce ciagle gra ciaza spozywcza [emoji85][emoji23]

Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry