reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
DorciaMamaOlka moje objawy WSZYSTKIE skonczyly sie dwa tygodnie temu. Dlatego tez tu nie zagladalam bo balam sie... Wszystkie wiemy ze jak pojde to serduszka nie islysze a tu prosze wszystko w jak najlepszym porzadeczku. Gadalam z lekarzem to juz ten czas ze objawy ustepuja na rzecz lepszego samopoczucia. Ale bedzie oki:-) :) serducho malucha bilo ze az milo posluchac:wink:

Stacha widac Cie:-) :)witamy:-) :)
 
Czy widać mnie na forum ? Dziewczynki odpiszcie, jestem początkująca i nie wiem gdzie co i jak jeszcze heh
Widac ;) Witamy :)

Dziewczyny czy Wy też macie takie dziwne uczucie w środku? Takie jakby łaskotanie tam na dole? W nocy myślałam że zwariuje bo nie dawało mi to spać, raczej nie są to ruchy dziecka co nie? Za małe chyba jest żeby coś czuć.. chyba już wariuje :p
 
@Stacha, widać, widać :) witamy i zapraszamy. Na kiedy masz termin?

Dzień dobry Dziewczynki :) udanych wizyt!!! Dajcie koniecznie znać później co i jak, czekamy na dobre wieści [emoji1]

U mnie dziś w nocy była burza, nie spałam od 3 do 6, ale już odespałam, zjadłam śniadanko i teraz przytulam się do wentylatora [emoji16]

Co do V w oku, to ja mam w obu! Hmm

@martula1985 :confused: hahahah hmmm może to będą.... bliźniaki? :-D:-D:-D

@Mamazbb, @Monisiek88, @pyzunia86 gratulacje udanych wizyt, miło się czyta takie dobre informacja

@pyzunia86 jak masz opory przed wizytą w urzędzie miasta, to proponuję gazetę albo inne media miejscowe, już oni zajmą się dalszym rozkręceniem i nagłośnieniem, wtedy często efekt jest taki, że prezydent sam się do ciebie zgłosi ;)
 
Ostatnia edycja:
Ja juz po wizycie:) dzidzia ma ponad 7cm i wychodzi z usg 13t4dni. Przeziernosc 1,21 takze super, serduszko 152:) tak machalo rączkami i nozkami ze sie poplakalam :) co do płci to nie wiadomo moze na nastepnej wizycie:)
1501659824-aaaaaa.jpeg


uwo9s65gu1738u3h.png
Cieszę się, że jest ok! Ja w poniedziałek miałam z USG 13t6d i lekarz po raz kolejny twierdzi, że wygląda na chłopca. Ten mój gin to chyba jakiś prorok skóra żadnej z Was na tym etapie lekarz nie chce mówić o płci o mój w 12t stwierdził, że chłopiec... Nie ogarniam :D
 
reklama
Cieszę się, że jest ok! Ja w poniedziałek miałam z USG 13t6d i lekarz po raz kolejny twierdzi, że wygląda na chłopca. Ten mój gin to chyba jakiś prorok skóra żadnej z Was na tym etapie lekarz nie chce mówić o płci o mój w 12t stwierdził, że chłopiec... Nie ogarniam :D

a nie miałaś ochoty z ciekawości pójść do innego lekarza, żeby porównać opinie?
 
Do góry