reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

To póki co same chłopy na razie na tym naszym forum? :D
Ciekawe co tam w moim brzuchu rośnie :) może na wizycie się dowiem :D ale to jeszcze 9 dni :/
 
reklama
Dziewczyny, poradźcie mi. Mam okazję pojsc dziś na USG prenatalne do innego lekarza. Właściwe USG prenatalne mam dopiero w środę za tydzień u swojego gina. Jeśli pójdę dzisiaj to za tydzień do swojego tez musze pójść i nic nawet nie przyznałabym się, że już jestem po tym badaniu. Iść czy czekać tydzień?

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom

Chrząszczyk, ja bym poczekała i poszła do tego, który mnie prowadzi, żeby mi nie namieszało się w głowie gdyby np. były rozbieżności. Ale to ja tak personalnie mam.
 
@pyzunia86, czekamy z niecierpliwością na wieści od Ciebie

@AlexF, jeśli będzie chłopak to zrujnujesz wszystkie przesądy. :D

@Mamazbb gratulacje, rzeczywiście super przezierność :D
Jeśli ja będę mieć syna to obalę przesądy ludowe, mądrości naszych babć, kalendarz chiński, a nawet najnowsze doniesienia naukowe z V :D
 
Moj lekarz powiedzial ze za bardzo maluch sie krecil i nie bylo widac. Tyleczek nam pokazywal tylko haha
Mojego też było ciężko złapać... I nie wierzę, że w 12 tc widział płeć bo dotarłam do opracowania naukowego gdzie było pokazane, że na tym etapie obie płcie wyglądają tak samo... W poniedziałek maluch kręcił się niesamowicie i kilka razy lekarz łapał kość udową, akurat na tym ujęciu nic nie ma między nogami. Ale ogólnie jakby coś światło... Ale ja tam nic konkretnego nie widziałam, mój mąż też ma jakieś takie mieszane uczucia co do tej płci...
 
Widac ;) Witamy :)

Dziewczyny czy Wy też macie takie dziwne uczucie w środku? Takie jakby łaskotanie tam na dole? W nocy myślałam że zwariuje bo nie dawało mi to spać, raczej nie są to ruchy dziecka co nie? Za małe chyba jest żeby coś czuć.. chyba już wariuje :p
Kilka razy już tak miałam, u mnie 15tc, druga ciąża więc może akurat, ale pewna nie jestem no to jeszcze niewyraźnie :D
 
No moj dlatego powiedzial ze nie bedzie zgadywal. Mowil ze byc moze za dwa tygodnie jak przyjde na wizyte a tak to nie wiadomo bo jak bedzie tak fikal jak wczoraj to nic nie zobaczymy
 
reklama
a nie miałaś ochoty z ciekawości pójść do innego lekarza, żeby porównać opinie?
Szczerze mówiąc nie myślałam o tym.. Nie widać jeszcze ładnie przez brzuch więc nie udało nam się w 3d podpatrzeć malucha. Następna wizyta za miesiąc. Może pójdę gdzie indziej, sama nie wiem. Już trochę męczy mniebo ni tak ni siak:(
 
Do góry