reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

@pyzunia86 bedzie cacy [emoji1377][emoji1377][emoji1377]
A tak sie ostatnio zastanawialam czy juz przegladalas wozki dla trojaczakow [emoji16] masz cos na oku?

A no i myslalas o tym zeby zrobic sobie mala audiencje u prezydenta miasta? Wlasnie tak sobie przegladam artykuly i wozki czy lozeczka fundowal rodzicom prezydent miasta. Bylaby to duza pomoc finansowa jakby takie wydatki Wam na poczatku odpadly.

Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
@pyzunia86 bedzie cacy [emoji1377][emoji1377][emoji1377]
A tak sie ostatnio zastanawialam czy juz przegladalas wozki dla trojaczakow [emoji16] masz cos na oku?

A no i myslalas o tym zeby zrobic sobie mala audiencje u prezydenta miasta? Wlasnie tak sobie przegladam artykuly i wozki czy lozeczka fundowal rodzicom prezydent miasta. Bylaby to duza pomoc finansowa jakby takie wydatki Wam na poczatku odpadly.

Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Niestety duzego wyboru wozkow nie mam.
Co do wizyty u prezydenta to nie mam pojecia jak to wyglada
 
@mamaBB gratuluje :) widoki to na cale zycie zostana w pamieci.
Ja te machajace nozki i raczki to widze przed oczami jakbym to w tej chwili ogladala :) az sie wzruszylam [emoji85]

A tak z innej beczki, moj niemaz wieczorem robil gulasz. Rano wychodzac do pracy poprosil aby troche ogarnela kuchnie bo on juz nie ma czasu. Pomyslalam, okej, troche zmywania, przetre blaty i gotowe. O matko jak ja sie mylilam [emoji85][emoji23] huragan zostawilby wiekszy porzadek, cycki mi opadly do kolan jak weszlam do kuchni [emoji85][emoji33][emoji23]
Jak do porodu to ogarne to bedzie cud [emoji23]

A no i mam takie przemyslenia wzgledem wlasnego brzucha. Strasznie niesmialy jest [emoji23] tak sie czai i czai zeby sie pokazac ale jednak brak odwagi poki co wygrywa [emoji6] nie wiem jak zachecic ten moj ciazowy brzuch do ujawnienia sie bo pierwsze skrzypce ciagle gra ciaza spozywcza [emoji85][emoji23]

Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Nie sciemniaj[emoji4]widzialysmy Twoje dwie fotki z brzuszkiem. Ani grama ciazy spozywczej. Te nasze brzuchy tak chwilowo wyglądają, ni to ciaza, ni to wzdecie[emoji4]osmielam Twój brzuszek i osmiele tez i swój jak się wyrobie to tez moze wstawię podwieczor.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@pyzunia86 bedzie cacy [emoji1377][emoji1377][emoji1377]
A tak sie ostatnio zastanawialam czy juz przegladalas wozki dla trojaczakow [emoji16] masz cos na oku?

A no i myslalas o tym zeby zrobic sobie mala audiencje u prezydenta miasta? Wlasnie tak sobie przegladam artykuly i wozki czy lozeczka fundowal rodzicom prezydent miasta. Bylaby to duza pomoc finansowa jakby takie wydatki Wam na poczatku odpadly.

Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
No i pewnie. Zaanonsuj się i pogadaj jak człek z człekiem. Jeszcze o Was w telewizji usłyszymy. Serio[emoji39]a tak w ogole to nie potrafie wyobrazic sobie wózka dla trojaczkow. Musze poszperać w necie. Na ulicy takowych nie mijalam[emoji38]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@pyzunia86
Musisz zadzwonic to urzedu miasta i umowic sie na wizyte prezydenta, jak sie nie da to do zastepcy. Im wyzej tym lepiej i przedstawic sytuacje. Dla Was to plus bo sam wozek to ogromny wydatek i jakbyscie go dostali to jest to spora pomoc a dla prezydenta jest to niezly pijar ;) ze tak dba o mieszkancow i ze ma takie dobre serce ;)
Mozna z tego w sumie fajny artykulik zrobic i urzadzic przy okazji zbiorke ubranek, pieluch, proszkow. Mozna na serio dostac mase pomocy na poczatek o ile nie przeraza Cie pojawienie sie w lolalnych gazetach i zapozowanie do paru fotek :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Nie sciemniaj[emoji4]widzialysmy Twoje dwie fotki z brzuszkiem. Ani grama ciazy spozywczej. Te nasze brzuchy tak chwilowo wyglądają, ni to ciaza, ni to wzdecie[emoji4]osmielam Twój brzuszek i osmiele tez i swój jak się wyrobie to tez moze wstawię podwieczor.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom

Haha no wlasnie to bylo czyste wzdecie :( przeszlo mi niedawno i zostala mi taka smutna oponka pod pepkiem ktora niemaz mylil z ciaza [emoji85] na szczescie po paru opierniczach ;) nauczyl sie, ze dzeci sa nizej [emoji23]


<< Dwa serca pod sercem [emoji173]️[emoji173]️ >>
 
Dziewczyny, poradźcie mi. Mam okazję pojsc dziś na USG prenatalne do innego lekarza. Właściwe USG prenatalne mam dopiero w środę za tydzień u swojego gina. Jeśli pójdę dzisiaj to za tydzień do swojego tez musze pójść i nic nawet nie przyznałabym się, że już jestem po tym badaniu. Iść czy czekać tydzień?

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
W mojej małej miejscowości na początku roku urodziły się trojaczki, byli w gazecie i dostali wyprawkę od burmistrza :)

No dokladnie. Trojaczki i to jednojajowe to ogromna rzadkosc. Ludziska lubia takie historyjki a jesli mozecie dzieki temu skorzystac i odciazyc finansowo chociaz troche to czemu nie? Pozniej bedziecie mieli duzo wydatkow, im wiecej zaoszczedzicie na wyprawce tym wiecej pieniedzy zostanie na pozniej.
Niektore rodziny dostaja za darmo z urzedu opiekunke do pomocy. O tym tez mozesz pomyslec, to zawsze dodatkowa para rak.

Oo mozesz sie zwrocic do sklepow dzieciecych o patronaz :) tzn. oni daja Wam cos za darmo i robia sobie z tego mala reklame. Dorgeria Rossmann moze tez by cos dala, pieluchy czy cos, oni sa bardzo nastawieni na mamy i dzieci i dla nich powinna byc fajna reklama.

Dziewczyny czesto zakladaja fb wieloraczkom dzieki temu moga liczyc na dalsza wspolprace ze sklepami i firmami, dostaja ubranka, pieluchy, kosmetyki a za to ladne fotki i piszesz post o tym co i od kogo dostaliscie. To nie dla kazdego opcja albo moze akurat Ci podpasuje :)





<< Dwa serca pod sercem [emoji173]️[emoji173]️ >>
 
Do góry