reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
Pyzunia powodzenia:) trzymam kciuki

uwo9s65gu1738u3h.png
 
@pyzunia86 koniecznie, trzymam kciuki.
Co do moich smaków to aż tak bardzo się nie zmieniły, ale w ciąży ciągnie mnie do niezdrowego, co przed ciąża było nie do pomyślenia :/. Np. Chipsy :(. O losie, oby to się zmieniło, bo to nic dobrego dla dziecka. Czasami odrzuca mnie od rzeczy, które wcześniej lubiłam, w pierwszych tygodniach tylko kwaśne, wypijalam dziennie sok z 1 cytryny a nawet półtorej oczywiście z wodą, ogórki kiszone i kapusta garściami, teraz to minęło. Cały czas utrzymuje sie ochota na owoce.
Co do V to też sprawdziłam i prawe oko :d . Lekarz przedwczoraj powiedział "chyba widzę siusiaka", więc kto wie . To pierwsze dziecko wiec wszystko mi jedno, ale dla chłopca nie mam imienia, ratunku!!! :)
 
To Ty jeszcze w sode nie sikalas? No jak tak można, takie zaniedbania w diagnostyce. Popraw się. [emoji23]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Tak wiem, wiem to wprost przegięcie z mojej strony :D
Zapomniałam dodać, że nawet kalendarz chiński wskszuje na dziewczynkę :p
Hej dziewczyny super ze wizyty udane:) fajnie sie czyta takie wiadomości:)
Ja dzis jade na wizyte mam nadzieję ze bedzie dobrze!!!nie spie juz od 5 rano chyba to stres przed wizytą... Trzymajcie kciuki, ja tez trzymam za kazde kolejne nasze wizyty:)

Co do litery V to mam w prawym oku :) ciekawe czy sie sprawdzi hihi:)

Upały tez daja mi w kosc i ledwo zyje...Miłego dnia :*

uwo9s65gu1738u3h.png
Jesteśmy z Tobą! Czekamy na dobre wiadomości :)
 
@pyzunia86 koniecznie, trzymam kciuki.
Co do moich smaków to aż tak bardzo się nie zmieniły, ale w ciąży ciągnie mnie do niezdrowego, co przed ciąża było nie do pomyślenia :/. Np. Chipsy :(. O losie, oby to się zmieniło, bo to nic dobrego dla dziecka. Czasami odrzuca mnie od rzeczy, które wcześniej lubiłam, w pierwszych tygodniach tylko kwaśne, wypijalam dziennie sok z 1 cytryny a nawet półtorej oczywiście z wodą, ogórki kiszone i kapusta garściami, teraz to minęło. Cały czas utrzymuje sie ochota na owoce.
Co do V to też sprawdziłam i prawe oko :d . Lekarz przedwczoraj powiedział "chyba widzę siusiaka", więc kto wie . To pierwsze dziecko wiec wszystko mi jedno, ale dla chłopca nie mam imienia, ratunku!!! :)
U mnie takie smaki nie przeszły by... Grrr napewno nie teraz w ciąży! A co ty o tego V to chyba tylko u mnie nie sprawdzi się.. A może! Kto wie:D
 
Kurcze dziewczyny pojechałam do gina a tam zamkniete! Bylam pewna ze mam na 8.30;) a gabinet od 9 hahaha...poszukalam karteczki i mam na 9.30 takze ide na maly spacer...nie wiem skad mi ta 8.30przyszla do glowy [emoji14]

uwo9s65gu1738u3h.png
Aj, to to już uroki ciąży!!! Trudności w koncentracji itp itd ale za to dotlenisz się porządnie :D
 
Hej dziewczyny super ze wizyty udane:) fajnie sie czyta takie wiadomości:)
Ja dzis jade na wizyte mam nadzieję ze bedzie dobrze!!!nie spie juz od 5 rano chyba to stres przed wizytą... Trzymajcie kciuki, ja tez trzymam za kazde kolejne nasze wizyty:)

Co do litery V to mam w prawym oku :) ciekawe czy sie sprawdzi hihi:)

Upały tez daja mi w kosc i ledwo zyje...Miłego dnia :*

uwo9s65gu1738u3h.png
Trzymam kciuki[emoji4]powodzenia na wizycie[emoji182]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej dziewczyny.
Wlasnie wcinam sniadanie i za chwile jade do ginekologa w klinice mam takiego stresa ze trzesie mna od srodka normalnie czuje sie jak nastolatka przed egzaminem.
Dam Wam znac po wizycie
Powodzenia. Wszystko będzie ok. Odgon te stres[emoji4]trzymam kciuki za Twoja niesamowita trojce[emoji38]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry