reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
Pisze bo my wlasnie po usg pren i jestesmy posrodku kazdej normy. Lekarz powiedzial ze to nasza decyzja czy robimy pappe. Ale patrzac na to jak wyszly wyniki to najpewniej sie nie zdecydujemy. Maluch ma 7 cm wiec to juz wielki czlowiek jest a usg bylo przed brzuch i pierwszy raz nie spal.wiercil sie niemilosiernie. Badanie trwalo godzine bo nam tylko dupcie pokazywal haha. Nawet lelarz sie smial ze o dziwo nie spi. W kazdym razie wszystko u nas dobrze i dziekuje za wsparcie kazdej z Was.
Gratuluję dobrych wiadomości! Cieszę się razem z Wami:)
 
Monisiek gratuluje samych dobrych wiadomosci :) obysmy wszystkie tylko takie dostawaly [emoji1377]

Jak mi sie nic nie chce...no nic...moge lezec godzinami, czytac ksiazke i forum. Ehh ja nie wiem jak ja jutro zbiore sie do pracy. 6 dni wolnego kompletnie mnid rozbilo.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Monisiek super wieści :-) :)
AlexF zobaczymy jacy z nich fachowcy :D

Dziewczyny u mnie jest teraz 29 stopni, męczą mnie te upały niesamowicie o_O

Dobranoc
U mnie wszystkie znaki na niebie i ziemi wskują na dziewczynkę! Mój wygląd, fatalna cera, smaki na słodkie, ociężałość, przeczucie, a nawet V na lewym oku:-D A tylko lekarz ma inne zdanie:D trzeba będzie ostatecznie nasikać do sody i będzie wiadomo co jest hehe :biggrin2: :D
 
Boszzze u mnie beda obojniaki bo nie mam zadnego V w oku [emoji33][emoji85][emoji23]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

A bo pewnie tak patrzysz, że nie widzisz! Ha nie podważaj teorii naukowych i znajdź V :p
A może parka? Wiem, wiem... Mają być takie same bąbelki, ale ja już nawet w cuda zaczynam wierzyć :-D
 
U mnie wszystkie znaki na niebie i ziemi wskują na dziewczynkę! Mój wygląd, fatalna cera, smaki na słodkie, ociężałość, przeczucie, a nawet V na lewym oku:-D A tylko lekarz ma inne zdanie:D trzeba będzie ostatecznie nasikać do sody i będzie wiadomo co jest hehe :biggrin2: :D
To Ty jeszcze w sode nie sikalas? No jak tak można, takie zaniedbania w diagnostyce. Popraw się. [emoji23]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej dziewczyny super ze wizyty udane:) fajnie sie czyta takie wiadomości:)
Ja dzis jade na wizyte mam nadzieję ze bedzie dobrze!!!nie spie juz od 5 rano chyba to stres przed wizytą... Trzymajcie kciuki, ja tez trzymam za kazde kolejne nasze wizyty:)

Co do litery V to mam w prawym oku :) ciekawe czy sie sprawdzi hihi:)

Upały tez daja mi w kosc i ledwo zyje...Miłego dnia :*

uwo9s65gu1738u3h.png
 
Do góry