reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
Do mojego męża informacja lekarza, że spodziewamy się chlopca nie docierala. Stwierdził do mnie po wyjsciu z gabinetu, że gowno prawda, on wie swoje i będzie dziewczyna. Musiał niestety przekonać się biedny organoleptycznie jak mu syn jejeczkami pomachal przed oczyma[emoji38]wówczas uwierzył, że to jednak nie jest Julka tylko mój Ignaś.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Hahaha mój mąż też ciągle uważa, że to dziewczynka bo on przecież wie co robił :biggrin2:
 
Tudzież mogę mu obrączki pożyczyć co by sobie głowy wahadełkiem głowy nie zaprzątał :D
A masz rację i najlepiej żeby wynik był miarodajny niech chlopina zawiesi obrączkę na Twoim włosie jeśli masz w miarę dlugie.[emoji6]mój lekarz twierdzi, że bawią go fora internetowe kobiet ciezarnych. To dziś dostarczylysmy mu spora dawkę rozrywki[emoji48]niech się chłop rozerwie...tylko nie za mocno żeby dał mi rade jeszcze zrobić za tydzien USG prenatalne.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyna,a wiecie kiedy mniej więcej zaszłyście w ciążę ?W trakcie owulacji czy kilka dni przed owulacją ?Bo my planowaliśmy dziewczynkę, współżycie było 4 dni przed owulacją a potem post :) i mam nadzieję że to będzie córeczka..
 
Dziewczyna,a wiecie kiedy mniej więcej zaszłyście w ciążę ?W trakcie owulacji czy kilka dni przed owulacją ?Bo my planowaliśmy dziewczynkę, współżycie było 4 dni przed owulacją a potem post :) i mam nadzieję że to będzie córeczka..
My celowalismy podobnie jak Wy w dziewczynę. Z wyliczeń to wygladalo mi jak przed owulacja ale podkusilo mnie i sprawdziłam w dzień przytulania test owulacyjny, ktory pokazał mi dwie kreski z czego ta druga była już prawie tak samo ciemna jak ta pierwsza. Dwa dni później miałam plamienie na bieliznie to tak jakby to był ten dzień owulki...trochę mi to zamieszalo[emoji16] zobaczymy co będzie. Teraz najbardziej zależy mi żeby było zdrowe, a chlopca tez pokocham...i będę mogła wybrać imię meskie, którgo teściowa nie cierpi, a mnie sie bardzo podoba[emoji48]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A masz rację i najlepiej żeby wynik był miarodajny niech chlopina zawiesi obrączkę na Twoim włosie jeśli masz w miarę dlugie.[emoji6]mój lekarz twierdzi, że bawią go fora internetowe kobiet ciezarnych. To dziś dostarczylysmy mu spora dawkę rozrywki[emoji48]niech się chłop rozerwie...tylko nie za mocno żeby dał mi rade jeszcze zrobić za tydzien USG prenatalne.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
U życzę mu mego włosa, mam do pasa, ale jutro idę ściąć więc zachowam, nawet dwa, żeby nie miał wymówki w razie czego :p
 
U życzę mu mego włosa, mam do pasa, ale jutro idę ściąć więc zachowam, nawet dwa, żeby nie miał wymówki w razie czego :p
Aleś mnie rozbawiła, a akurat mam pełny pecherz. Nie rób tego, bo szkoda moich szortow podomowych, a tylko w 2 pary się wciskam[emoji6]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyna,a wiecie kiedy mniej więcej zaszłyście w ciążę ?W trakcie owulacji czy kilka dni przed owulacją ?Bo my planowaliśmy dziewczynkę, współżycie było 4 dni przed owulacją a potem post :) i mam nadzieję że to będzie córeczka..
No cóż miałam celować w dziewczynkę, ale w ciążę miałam zajść około lipca, i nie przypuszczałam, że wpadniemy w drugim cyklu po odstawieniu tabletek, a w pierwszym pełnym takim normalnym... Więc trudno mi gdybać, w ciążę zaszłam zaraz po weekendzie majowym, ale nie wiem dokładnie kiedy, a i cykle miałam nieregularne. Pamiętam, że na weekendzie majowym mieliśmy ciche dni, a później jak opętani działaliśmy... Ale co jak, gdzie i kiedy to ja nie znaju :-) :)
 
Do góry