reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
@Chrząszczyk rozbawiła mnie ta teoria płci z naczyniami w oku, więc myślę, dobra sprawdzam. I oniemiałam bo w jednym oku mam tak wyraźne V jakby mi ktoś wytatuował krwią... w prawym :) z chińskiego też mi wychodzi chłopiec. A z tą kosmówką też się zastanawiałam, czy to odbicie lustrzane czy jak to oglądać.

powodzenia na wizytach, bo już się pogubiłam czy ktoś coś ma dzisiaj?
Ha hahaha hahaha u mnie V w lewym oku i kalendarz chiński też na dziewczynkę, a lekarz swoje na chłopca :-D :-D
 
Mój brzuch wyskoczył! Jestem okrągłą babką, ale propircjonalną, a teraz brzuch ewidentnie zaokrąglony! I stało się to w 3 dni... Jeszcze w niedzielę było ok, ale ja weszłam w 15tc

A USG genetyczne miałam dowcipnie robione, lekarz od razu mówił, że tak będzie lepiej widać :) ale myślę, że po USG dowcipnym, jak będzie widać przez brzuch maluszka wtedy możesz zaprosić obserwatorów do gabinetu :biggrin2:


Gratuluję! Hehe ja miałam ostatnią miesiączkę 23 kwietnia i lekarz wczoraj wyliczył, że wg OM to 13tc6d Ty miałaś 6 dni później okres i tylko 3 dni różnicy w wieku ciąży... Jak oni to liczą :errr:

mavika Chrząszczyk ja mam V jak w mordę strzelił na lewym oku, a lekarz wciąż uważa, że to jednak chłopiec... Zgłupieję... Moje objawy jak na dziewczynkę, wszystko inaczej jak z synkiem i już sama nie wiem :(

@Monisiek88, @AlexF na dowcipne też można zaprosić obserwatora, mój mąż zawsze chodził ze mną w pierwszej ciąży i teraz, nikt go nigdy nie pogonił... ;) a u różnych lekarzy robiłam usg.
No wiadomo, że dzieci siostry to pewnie średnio komfortowo byłoby i dla Ciebie i dla nich... ;D
 
@Monisiek88, @AlexF na dowcipne też można zaprosić obserwatora, mój mąż zawsze chodził ze mną w pierwszej ciąży i teraz, nikt go nigdy nie pogonił... ;) a u różnych lekarzy robiłam usg.
No wiadomo, że dzieci siostry to pewnie średnio komfortowo byłoby i dla Ciebie i dla nich... ;D
NA usg czy to takie czy takie mąż ze mną chodził i nie było problemu. Zresztą mój nawet podczas badania na koziołku czasami jest jak np wczoraj podczas pobierania cytologii:-D dzieciaczki podczas badania USG dowcipnego - dla mnie odpada:wink: o dzieciaczki mi chodziło, a nie ogólnie o kogokolwiek ;)
 
Cześć dziewczęta, u mnie ostatnio jakoś dziwnie. Umęczona jestem i niewiele mi się chce, wróciłam do pracy, ale tak jakoś bez zapału. Brzuch codziennie rano boli, ale nic po za tym mi nie dolega więc olewam, bo już nie wiem czy to nie jelitka, dzisiaj jeszcze zanim poszłam do pracy przestał boleć więc tym bardziej to chyba nic takiego :D mdłości jak były tak są, ale teraz już tylko wieczorami, za to silne. Apetyt mam już mniejszy niż na początku, ale jak od 10 lat nie jadłam budyniu, tak teraz mam w domu zapas ;)

Mysle, że duuuzo bardziej bym się martwiła gdyby nie ten detektor, odpalam wieczorem, wystarczy mi 15 sekund podsłuchiwania mojego czlowieczka, puls cały czas ok 160. I w ciągu dnia stresu dosłownie zero, polecam martwiącym się, zwłaszcza Paraplu! Ty musisz coś takiego mieć, bo oszalejesz z nerwów, to na prawdę uspokaja.

Okazało się, że ostatecznie przytyłam ok kilograma w tym trymestrze, brzucha rano nie ma jeszcze wcale, ale ostatnio jak się nazarlam pizzy to poczułam się jak prawdziwa kobieta w ciąży :D ale tak ponoć jest w pierwszej ciąży, że brzuch pojawia się późno, mi to nie przeszkadza, chyba że w kolejkach [emoji12]

@mavika, cudowny człowiek i super wyniki [emoji106] :) gratuluję, na pewno odetchnelas z ulgą :)

A pojutrze USG!! Już tak niedługo [emoji7] jestem bardzo ciekawa reakcji męża, bo to będzie jego pierwszy raz ;)
Oj tak! :)
 
Mój brzuch wyskoczył! Jestem okrągłą babką, ale propircjonalną, a teraz brzuch ewidentnie zaokrąglony! I stało się to w 3 dni... Jeszcze w niedzielę było ok, ale ja weszłam w 15tc

A USG genetyczne miałam dowcipnie robione, lekarz od razu mówił, że tak będzie lepiej widać :) ale myślę, że po USG dowcipnym, jak będzie widać przez brzuch maluszka wtedy możesz zaprosić obserwatorów do gabinetu :biggrin2:


Gratuluję! Hehe ja miałam ostatnią miesiączkę 23 kwietnia i lekarz wczoraj wyliczył, że wg OM to 13tc6d Ty miałaś 6 dni później okres i tylko 3 dni różnicy w wieku ciąży... Jak oni to liczą :errr:

mavika Chrząszczyk ja mam V jak w mordę strzelił na lewym oku, a lekarz wciąż uważa, że to jednak chłopiec... Zgłupieję... Moje objawy jak na dziewczynkę, wszystko inaczej jak z synkiem i już sama nie wiem :(
Ja powiedziałam lekarzowi zw ciąża jest o tydzień młodsza niż wg OM bo cykle mam po 36 dni i wiem kiedy miałam owulacje
 
reklama
Ha hahaha hahaha u mnie V w lewym oku i kalendarz chiński też na dziewczynkę, a lekarz swoje na chłopca :-D :-D
Do mojego męża informacja lekarza, że spodziewamy się chlopca nie docierala. Stwierdził do mnie po wyjsciu z gabinetu, że gowno prawda, on wie swoje i będzie dziewczyna. Musiał niestety przekonać się biedny organoleptycznie jak mu syn jejeczkami pomachal przed oczyma[emoji38]wówczas uwierzył, że to jednak nie jest Julka tylko mój Ignaś.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry