reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

U mnie wszystko jak przed ciaza. Słodkie zawsze lubilam. Przeszkadzal mi tylko zapach flaczkow ze słoika jak mąż w sobote serwowal dla siebie na obiad. Mam tylko teraz zwiększone zapotrzebowanie na kakao... i właśnie sobie o nim przypomniałam wiec ruszam do kuchni[emoji16]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Moje smaki zupełnie inne, aż nie wierzę bo mnie nigdy do słodkiego nie ciągnęło.... W pierwszej ciąży mogłam zamieszkać w maku kochałam, uwielbiałam, a na samą myśl, że jedziemy no cóż.... Orgazm okolicznościowy! A teraz na samą myśl mam ochotę wiunąć...
 
reklama
Tak, ja słodyczy nie jadłam, lodów również, nieraz przed okresem jakieś ciastko, na codzien nic. Odkrywam teraz nowe rzeczy [emoji39] dzisiaj pudding na zimno waniliowy oetkera. Jeżu, jakie to dobre, jak rozpuszczony szejk. Mam po prostu ochotę na coś słodkiego, ale najczęściej zaspokaja je też jakiś owoc. Dzieci ponoć chętniej połykają płyn owodniowy jak zjemy coś słodkiego, bo tam wtedy też jest więcej glukozy. Więc to one nas tak terroryzują! No i przez cały miesiąc, kazdego dnia bez wyjątku, jadłam ma śniadanie kanapki z twarogiem i z miodem. Przed ciążą śniadania na słodko jadłam raz w miesiącu [emoji1]
Nie ogarniam z tym jedzeniem normalnie. Zupełnie przestawiły mi się smaki... No gdy nie miałam smaków na słodko, na samą myśl, że wciągnęłam czekoladę nie dowierzam...
 
A jeszcze sobie przypomniałam jak wczoraj ambitnie poszłam kupić sobie nowy stanik. Z żadnego modelu nie było 65H :D strach się bać... A coś czuję że to dopiero początek zmian, na razie chyba tylko o rozmiar wiekszy.
 
A jeszcze sobie przypomniałam jak wczoraj ambitnie poszłam kupić sobie nowy stanik. Z żadnego modelu nie było 65H :D strach się bać... A coś czuję że to dopiero początek zmian, na razie chyba tylko o rozmiar wiekszy.
No ja dziś właśnie kupiłam nowy stanik i majciochy, bardzo skromne, bawełniane, czarne, gladkie, wysokie. Jak mój zobaczy to padnie ze śmiechu już słyszę i widzę jego reakcję :D
 
A jeszcze sobie przypomniałam jak wczoraj ambitnie poszłam kupić sobie nowy stanik. Z żadnego modelu nie było 65H :D strach się bać... A coś czuję że to dopiero początek zmian, na razie chyba tylko o rozmiar wiekszy.
[emoji44]to są takie rozmiary????65 powiadasz i H????Nie ogarniam.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyna,a wiecie kiedy mniej więcej zaszłyście w ciążę ?W trakcie owulacji czy kilka dni przed owulacją ?Bo my planowaliśmy dziewczynkę, współżycie było 4 dni przed owulacją a potem post :) i mam nadzieję że to będzie córeczka..

A w tę teorię z chromosomami X i Y to z wszystkich wróżbiarskch wierzę najbardziej. U nas się potwierdziła w ciąży z córką. Teraz też dokładnie wiem w który dzień zaszłam w ciążę, tylko to było na 1 dzień przed owulacją, więc w tej sytuacji nie bardzo wiem jaki może być wynik :confused:

także @serena22 obstawiam u Ciebie córę :)
 
Ostatnia edycja:
Ale tu dziś na wesoło :biggrin2::biggrin2::biggrin2:
Nie wierzę qr wróżby ale sprawdziłam ;)
V mam w prawym oku czyli zapowiada się drugi chłopak, mąż, za to twierdzi ze robił córeczkę wiec będzie dziewczynka i tyle :laugh2:
U mnie jakoś przeczuc brak :sorry2:

Miałam dziś straszny sen, śniło mi się ze zaczełam plamic.. Żywą czerwona krwią.. obficie. obudziłam się z bólem brzucha i naprawdę dopiero po chwili dotarło do mnie ze to był na szczęście sen.
Jutro popołudniu mam wizytę, proszę o kciuki!

Gratuluję dziewczyny udanych wizyt, świetnie się czyta dobre wieści! :tak:
 
Ale tu dziś na wesoło :biggrin2::biggrin2::biggrin2:
Nie wierzę qr wróżby ale sprawdziłam ;)
V mam w prawym oku czyli zapowiada się drugi chłopak, mąż, za to twierdzi ze robił córeczkę wiec będzie dziewczynka i tyle :laugh2:
U mnie jakoś przeczuc brak :sorry2:

Miałam dziś straszny sen, śniło mi się ze zaczełam plamic.. Żywą czerwona krwią.. obficie. obudziłam się z bólem brzucha i naprawdę dopiero po chwili dotarło do mnie ze to był na szczęście sen.
Jutro popołudniu mam wizytę, proszę o kciuki!

Gratuluję dziewczyny udanych wizyt, świetnie się czyta dobre wieści! :tak:
Wypisz wymalluj mój! On robił dziewczynkę i już :-D a jak wczoraj światło na usg coś tam między nóżkami to i tak je wierzył bo konkretnie nie było widać :D
 
A w tę teorię z chromosomami X i Y to z wszystkich wróżbiarskch wierzę najbardziej. U nas się potwierdziła w ciąży z córką. Teraz też dokładnie wiem w który dzień zaszłam w ciążę, tylko to było na 1 dzień przed owulacją, więc w tej sytuacji nie bardzo wiem jaki może być wynik :confused:

także @serena22 obstawiam u Ciebie córę :)
Teoria odnośnie hromosomow X i Y jest dla mnie logiczna i sensowna. Syna mam w dzień owulki jak w mordę strzelił i wiem to napewno ale ten najmłodszy to urwał się dzień po okresie. Nie sądzę żebym miała wtedy owulacje, bo to oznaczałoby, że pęcherzyk dojrzał mi w tempie ekspresowym albo maczaly w tym palce siły nadprzyrodzone[emoji48]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Teoria odnośnie hromosomow X i Y jest dla mnie logiczna i sensowna. Syna mam w dzień owulki jak w mordę strzelił i wiem to napewno ale ten najmłodszy to urwał się dzień po okresie. Nie sądzę żebym miała wtedy owulacje, bo to oznaczałoby, że pęcherzyk dojrzał mi w tempie ekspresowym albo maczaly w tym palce siły nadprzyrodzone[emoji48]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Chromosomów przepraszam za błąd.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry