reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Ja będę w 12+5 :o mam nadzieję, że będzie coś widać, chociaż u Ciebie to może dziewczynka, bo chłopca ponoć wcześniej widać ;)
Ja się jakoś szybko nie męczę, ale męczy mnie np długie stanie i zaraz bolą mnie plecy :/
Co do bigosu to mama dała mi swoją tajemnicę i potrafię zrobić taki jak ona, za to uwielbiam jej pierogi z kapustą i grzybami <3
 
reklama
Ja będę w 12+5 :o mam nadzieję, że będzie coś widać, chociaż u Ciebie to może dziewczynka, bo chłopca ponoć wcześniej widać ;)
Ja się jakoś szybko nie męczę, ale męczy mnie np długie stanie i zaraz bolą mnie plecy :/
Co do bigosu to mama dała mi swoją tajemnicę i potrafię zrobić taki jak ona, za to uwielbiam jej pierogi z kapustą i grzybami <3
O jeju ale bym sobie zjadła pierogi z kapustą i grzybami :D tylko wiem jakbym po nich cierpiała i znów by mąż na mnie krzyczał że go budzę w nocy bąkami ahahahaha xD
 
Ostatnia edycja:
Jeśli dzisiaj nie zjem na kolacje drozdzowki z makiem i nie popije ciepłym kakao to oszaleje[emoji36]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Ej ale ja teraz też mam takie parcie co jakiś czas na coś ze dałabym się za to pokroić. W sobotę na lody a dziś na kebaba w bułce. Moje paleo poszło się paść no ale MUSIAŁAM!!!
 
Ej ale ja teraz też mam takie parcie co jakiś czas na coś ze dałabym się za to pokroić. W sobotę na lody a dziś na kebaba w bułce. Moje paleo poszło się paść no ale MUSIAŁAM!!!
Moja zachcianka zaliczona. Dwa kubki kakao wypije i dwie drożdżowy wciągnięty ze smakiem[emoji14]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jezu jak mnie wkurza ten telefon. Co innego pisze, co innego z tego wychodzi. Wybacz

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny ja po wizycie i jest wszystko ok! Od główki do pupy bąbelek ma 8cm:) nasz okruszek jest bardzo ruchliwy, rusza się non stop, lekarz kilka razy łapał nóżkę do zmierzenia i miał z tym spory problem. No i cały czas coś tam świta między nóżkami, choć tak konkretnie nie było widać, więc raczej nastawiam się na syna i przestaję marzyć po cichu o córci. Lekarz twierdzi, że nadal wygląda na chłopca. Na usg przez brzuch nie było jeszcze widać wyraźnie więc nie podejrzeliśmy co bąbelek ma między nóżkami na usg 3d co by ostatecznie dostać odpowiedź jak krowie na rowie :-D
 
Nie wiem jak u Was, ale na południu jest tak duszno i gorąco, że nie ma czym oddychać, a prześcieradło parzy... Masakra jakaś :confused2:
 
reklama
Ja jestem z lubuskiego i u nas jest podobnie jak u Ciebie. Duchota, duchota i jeszcze raz duchota. [emoji48]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry