reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Dotkass uroki NFZ...- ale dowiedziałam się że we wtorki tam jest baaardzo dobra Pani doktor, do której często prywatnie chodzą na to badanie. Więc chociaż tyle dobrego z tego... Na szczęście na codzień chodzę prywatnie, ubezpieczenie pokrywa koszty.

Wam też się dzisiaj tak chce spać?

Sylvia, Ty jesteś z Bydgoszczy? :)
 
reklama
@kruszynka28 to super [emoji16] ja idę prv...właśnie ze względu na bardzo dobrego specjalistę, który przyjmuje tylko tam, na szczęście usg pokrywa ubezpieczyciel, za test pappa muszę zapłacić sama, ale wole tak, niż iść do kogokolwiek byle na fundusz a później będę nie zadowolona z badania


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dotkass super że już jesteś w domku :-) :)

Gosiunia gratulacje! Super wieści :biggrin2:

Dziewczyny a może na same zdjęcia jakiś zamknięty wątek? wtedy też swoje jakieś mogę wrzucić
Pojadłam dziś fasolki szparagowej i kalafiora i widzę że mi to nie służy :no: brzuch wielki, wzdęty i ciągnie wtedy strasznie, to samo było kiedyś po kapuście.. Chyba muszę odpuścić póki co takie jedzenie :(
 
Hej dziewczyny:) wszystkie zdjecia piekne!! Same laski tu są! Jak bedzie jakis zamkniety watek to tez dodam swoje:)

U nas teraz sie pokrecilo...zdecydowalismy sie zmienic mieszkanie i czeka nas ogrom prac remontowych...do tego od trzech dni mamy nowego domownika-suczke:) dziewczynki zachwycone ale ja ciagle musze sprzatac...mam nadzieje ze szybko zalapie ze takie sprawy zalatwia sie na zewnątrz... wizyte mam w srode i juz nie moge sie doczekac:)
Milego weekendu kochane!!!!

uwo9s65gu1738u3h.png
 
reklama
Do góry