reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

@Dotkass zazdroszczę Ci tego wypadu nad morze, pojechałabym też ale dla mnie trochę za daleko... ale na następnej wizycie zapytam lekarza czy możemy gdzieś jechać, myślałam o Karpaczu i hotelu ze spa [emoji16]

Ja się trochę boje, tak od razu po szpitalu, ale dziewczynki się załamią jak nie pojadą [emoji20]


16ud3e3kgz3fjovg.png
 
reklama
Witajcie Dziewczynki :-) :)
Mnie oczywiście obudził głód [emoji14] Zaraz lecę robić śniadanko, dzisiaj amerykańskie naleśniki z serkiem waniliowym, borówkami i malinami :-D Będzie pysznie :wink:
Miłego dnia Kochane :)
Zaraz wskoczę na wagę zobaczyć czy już jestem na plusie [emoji14] A jak u Was z wagą?
Nawet nie pytaj.[emoji4]Na wieczór to mam brzuszek jak w 5 m-c. Przybralam na wadze w I trymestrze więcej niz powinnam. Wyszło mi pofolgowanie ze słodyczami i przede wszystkim mało pije.[emoji58]Boje się myśleć co będzie pozniej.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nawet nie pytaj.[emoji4]Na wieczór to mam brzuszek jak w 5 m-c. Przybralam na wadze w I trymestrze więcej niz powinnam. Wyszło mi pofolgowanie ze słodyczami i przede wszystkim mało pije.[emoji58]Boje się myśleć co będzie pozniej.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Oj Kochana ja też wieczorem mam brzuszek jak nic 5 miesiąc :-p Waga dzisiaj pokazała 1kg na plusie i wychodzi ze przybrałam go w tym tygodniu bo wcześniej waga stała w miejscu ;)
 
Dzień dobry :)
U mnie też słodycze nie bardzo przechodzą, praktycznie od ponad 1,5 m-ca nie jem. Wczoraj jedynie co te bułeczki drożdżowe ale żeby tak coś np czekoladowego to nie przejdzie. Mąż będzie robił sernika na zimno z malinami to mam nadzieje ze dam radę zjeść :sorry:
Dotkass przeczytałam Twoja odpowiedz, ale potem zobaczyłam suwaczek i zgłupiałam do reszty :unsure: w suwaczku masz wpisane 12tydz i 1 dzień czy to nie znaczy ze skonczylas 12 tyg i jest pierwszy dzień z 13 tyg czyli jednak zaczęłaś 13 tydz?
Dziewczyny jak to jest? Bo może ja to jednak źle liczę cały czas :oo2:
 
Ja dzisiaj zaczęłam plamić [emoji17]oczywiście w Anglii jest pełna olewka w takich sytuacjach i nic mi nie pomogą [emoji24]mam dużo odpoczywać i obserwować czy jest gorzej wtedy mnie dopiero ktoś zobaczy,ryczeć mi się chce......


85993e3kdwpj9on2.png



Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
Ja to chyba muszę zmienić lekarza... Bierze 200 zł za wizyte, a jak coś się dzieje to bardzo ciężko z nim się skontaktować... Od kilku dni boli mnie podbrzusze tak jak na okres, jak kichne to mam takie skurcze ze się zesrac idzie, zapytałam go wczoraj rano w smsie czy mogę wziąć jakieś leki na to, ale z tego wszystkiego zapomniałam się podpisać, dziś mi dopiero odpisał "a kto do mnie pisze" i znów dzień czekania na odpowiedź :p a dodzwonić się do niego nie ma szans... Myślicie ze na SORze mnie przyjmą z bólem brzucha? U nas to czeka się po minimum 6 godz wiec nie wiem czy jest sens jechać....
 
Dzień dobry :)
U mnie też słodycze nie bardzo przechodzą, praktycznie od ponad 1,5 m-ca nie jem. Wczoraj jedynie co te bułeczki drożdżowe ale żeby tak coś np czekoladowego to nie przejdzie. Mąż będzie robił sernika na zimno z malinami to mam nadzieje ze dam radę zjeść :sorry:
Dotkass przeczytałam Twoja odpowiedz, ale potem zobaczyłam suwaczek i zgłupiałam do reszty :unsure: w suwaczku masz wpisane 12tydz i 1 dzień czy to nie znaczy ze skonczylas 12 tyg i jest pierwszy dzień z 13 tyg czyli jednak zaczęłaś 13 tydz?
Dziewczyny jak to jest? Bo może ja to jednak źle liczę cały czas :oo2:
Dobrze liczysz.[emoji4] Od dnia kiedy jest np.12t1d to liczy się jako 13tc. Ja od jutra rozpoczynam 13tc[emoji7]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry :)
U mnie też słodycze nie bardzo przechodzą, praktycznie od ponad 1,5 m-ca nie jem. Wczoraj jedynie co te bułeczki drożdżowe ale żeby tak coś np czekoladowego to nie przejdzie. Mąż będzie robił sernika na zimno z malinami to mam nadzieje ze dam radę zjeść :sorry:
Dotkass przeczytałam Twoja odpowiedz, ale potem zobaczyłam suwaczek i zgłupiałam do reszty :unsure: w suwaczku masz wpisane 12tydz i 1 dzień czy to nie znaczy ze skonczylas 12 tyg i jest pierwszy dzień z 13 tyg czyli jednak zaczęłaś 13 tydz?
Dziewczyny jak to jest? Bo może ja to jednak źle liczę cały czas :oo2:
Dobrze liczysz, zaczął mi się 2 trym, ale lekarze zawsze mówią ze jest się w 12 tyg jakby nie licząc dni z tylu, gdy w rzeczywistości jestem już w 13 tyg...złe napisałam...u mnie ostatnio w ogóle mózg gorzej pracuje [emoji6]

Ja dzisiaj zaczęłam plamić [emoji17]oczywiście w Anglii jest pełna olewka w takich sytuacjach i nic mi nie pomogą [emoji24]mam dużo odpoczywać i obserwować czy jest gorzej wtedy mnie dopiero ktoś zobaczy,ryczeć mi się chce......


85993e3kdwpj9on2.png



Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
Kochanie trzymaj się dzielnie, leków tez żadnych nie dają?

Ja to chyba muszę zmienić lekarza... Bierze 200 zł za wizyte, a jak coś się dzieje to bardzo ciężko z nim się skontaktować... Od kilku dni boli mnie podbrzusze tak jak na okres, jak kichne to mam takie skurcze ze się zesrac idzie, zapytałam go wczoraj rano w smsie czy mogę wziąć jakieś leki na to, ale z tego wszystkiego zapomniałam się podpisać, dziś mi dopiero odpisał "a kto do mnie pisze" i znów dzień czekania na odpowiedź :p a dodzwonić się do niego nie ma szans... Myślicie ze na SORze mnie przyjmą z bólem brzucha? U nas to czeka się po minimum 6 godz wiec nie wiem czy jest sens jechać....
Ja bym jechała. U nas na szczęście jest SOR zwykły i ginekologiczny- spróbuj przejechać się jak Cię boli...a brałaś magnez i nospe? Może boli Cię brzunio bo macica rośnie




16ud3e3kgz3fjovg.png
 
reklama
Do góry