reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

U mnie mozna prywatnie umowic sie od 15-16tc na "USG gender" i tam cala wizyta jest poswiecona patrzeniu miedzy nogi [emoji23] tego nie robi lekarz, sa to takie centra niemedyczne zajmujace sie USG 3d/4d, filmikami itp. dla fanu.
Powstaly takie centra bo w szpitalu zajmuja sie diagnostyka a nie tworzeniem filmikow czy bawieniem sie w zgadywanie plci.
Pewnie sie wybierzemy skoro z cffDNa nie dostaniemy info o plci :)



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Teraz lekarze śmiało przekazują przypuszczenia co do płci w I trymestrze. Na tym etapie to nie miałam odwagi pytać o plec poza ostatnia ciaza. Lekarz oznajmił mi wowczas, że nie będzie bawił się we wrozke[emoji36]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mama zuzanki, Dotkass- ja też 8.08 więc idziemy razem ;) mam na 9:30 ale pani w rejestracji kazała przygotować się na ok. 3 godziny bo pewnie będzie sporo ludzi...
Ale sobie dzisiaj na obiad zjadłam Mc'a ;) to chyba w nagrodę za udaną wizytę ;)
Ale u nas burza :o
 
Hej. Śledzę was na bieżąco, ale jestem tak zajechana że nie mam siły pisać. Kończę pracę i przekazuję swoje obowiązki przed pójściem na zwolnienie, a że sezon urlopowy w pełni to momentami nie wiem w co ręce włożyć. Cieszę sie, że u was wszystko dobrze. Miło było zobaczyć z kim rozmawiam, zdjęcia rewelacja. Ja podobnie jak niektóre z was wrzucilabym fotkę ale tylko na wątku zamkniętym, więc jeśli będzie taka możliwość podzielę się moją facjatą
 
reklama
Mama zuzanki, Dotkass- ja też 8.08 więc idziemy razem ;) mam na 9:30 ale pani w rejestracji kazała przygotować się na ok. 3 godziny bo pewnie będzie sporo ludzi...
Ale sobie dzisiaj na obiad zjadłam Mc'a ;) to chyba w nagrodę za udaną wizytę ;)
Ale u nas burza :o
o matko, jak długo [emoji849] ja na szczęście wejdę bez czekania dłuższego...mam na 14:30

Hej. Śledzę was na bieżąco, ale jestem tak zajechana że nie mam siły pisać. Kończę pracę i przekazuję swoje obowiązki przed pójściem na zwolnienie, a że sezon urlopowy w pełni to momentami nie wiem w co ręce włożyć. Cieszę sie, że u was wszystko dobrze. Miło było zobaczyć z kim rozmawiam, zdjęcia rewelacja. Ja podobnie jak niektóre z was wrzucilabym fotkę ale tylko na wątku zamkniętym, więc jeśli będzie taka możliwość podzielę się moją facjatą

Współczuje, ale już niedługo i będziesz z nami częściej [emoji182]

Ja mam wizyte w klinice 2.08 a prenatalne 11.08 az sie boje co to bedzie.
Doczekac sie nie umie co u moich szkrabkow. Mam nadzieje ze maja sie dobrze.
Na pewno maja się dobrze [emoji16]




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BB
 
Do góry