reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
Ja tez miałam ładna cerę przy dziewczynkach, chodziło mi bardziej o uelastycznienie pupy i niewidocznosc celulitu, jak mniemam mogło to byś spowodowane zaokrągleniem się w tych miejscach [emoji12] ...zgadywanie płci to i tak tylko taka zabawa, co na być to będzie [emoji6] ale fajnie jest sobie "powróżyć" [emoji23]

No No No...kawał chłopa...gratuluje [emoji6] a co do wróżb z tętna wychodziłaby dziewczynka [emoji12]




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BB
Hehe ja mam wszystko inaczej jak z synkiem i głębokie przekonanie o córci, a lekarz dorobił jej ogonek hehe u nas tętno w okolicach 180, i bądź tu mądry :p
 
No i nie pospalam...burza nagle się zaczęła a ja się głodna zrobiłam...leżę jak ta królowa w poduchach i czekam, aż mi obiad pod nos wiedzie, albo chociaż kanapeczką mnie uraczą [emoji12]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Odpoczywaj Kochana i jedz na co masz tylko ochotę bo tam w szpitalu to menu pewnie nie rozpieszczało podniebienia ;)
Ja pojadlam pierogów a teraz idę z Zuzanka na plac zabaw. Przy okazji spotkam się tam z przyjaciółką która stara się o dzidzie :)
 
Bo chłopaków szybciej widać. Choć w poprzednich ciążach też już wiedzałam ok 14 że to dziopki.
No mój lekarz mówił, że może około 14 tygodnia uda nam się podejrzeć, a tu nagle w 12t0d najpierw mówił, że i na dziewczynkę i na chłopca wygląda jeszcze, a później stwierdził, że inaczej maluch ułożył się i jednak chyba chłopiec. Choć nie nastawiam się jeszcze bo na tym etapie to jeszcze różnie może być z tą płcią. Mam foto gdzie coś jest między nóżkami, ale to coś nie łączy się bezpośrednio z krokiem... Zobaczymy co w poniedziałek orzekanie mój lekarz:)
 
reklama
Do góry