reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

A ja już w domku, wykapana...chciałam się za coś zabrać, ale ledwo daje radę no i moj Kochany maz zakazał- robi wszystko...taki kochany jest...chciałam powiedzieć, ze ogarnia 4 kobity (moja Mamę, która po operacji musi odpoczywać, dziewczynki a od dziś i mnie)

I powiem Wam, ze chyba się zdrzemnę [emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Pewnie, że się zdrzemnij. Nie ma to jak własne łóżko. A dla meza[emoji122]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Paraplu zazdroszczę normalnie! W pierwszej ciąży miałam spokój ze skórą, wręcz było lepiej niż normalnie i z cellulitem i z jędrnością. Teraz jest masakra jakaś, skóra sucha, wiotka, cellulit wylazł paskudny... Dotkass a jednak mam syna przy ładnej skórze, choć teraz podobno też syn więc nie ugadniesz :) Choć może jeszcze jest szansa na córkę!
Mimicat ja też nie wrzucam fotek, choć chciałabym się Wam pokazać, ale nie mogę muszę bardzo pilnować swojej prywatności że względu na pracę,a internet jest w brew pozorom bardzo mały.... Ale gdybyśmy utworzyły taki dodatkowy zamknięty wątek, taki tylko dla nas to z chęcią ;)
 
Paraplu zazdroszczę normalnie! W pierwszej ciąży miałam spokój ze skórą, wręcz było lepiej niż normalnie i z cellulitem i z jędrnością. Teraz jest masakra jakaś, skóra sucha, wiotka, cellulit wylazł paskudny... Dotkass a jednak mam syna przy ładnej skórze, choć teraz podobno też syn więc nie ugadniesz :) Choć może jeszcze jest szansa na córkę!
Mimicat ja też nie wrzucam fotek, choć chciałabym się Wam pokazać, ale nie mogę muszę bardzo pilnować swojej prywatności że względu na pracę,a internet jest w brew pozorom bardzo mały.... Ale gdybyśmy utworzyły taki dodatkowy zamknięty wątek, taki tylko dla nas to z chęcią ;)

Ja tez miałam ładna cerę przy dziewczynkach, chodziło mi bardziej o uelastycznienie pupy i niewidocznosc celulitu, jak mniemam mogło to byś spowodowane zaokrągleniem się w tych miejscach [emoji12] ...zgadywanie płci to i tak tylko taka zabawa, co na być to będzie [emoji6] ale fajnie jest sobie "powróżyć" [emoji23]

Hej hej. Ja po USG genetyczne. Dzidzia 7,2 cm. Bicie serca 165. Przezierność 1,6. Wszystko w porzadku i Pan też stawia na chłopca.
No No No...kawał chłopa...gratuluje [emoji6] a co do wróżb z tętna wychodziłaby dziewczynka [emoji12]




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BB
 
reklama
Do góry