reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Dziewczyny też Wam się chce tak często jeść? Ja co trzy godziny jestem głodna i nie ma siły muszę coś pałaszować. Śniadanie jadłam o 8 i już mi w brzuchu zaczyna burczeć. No nic, zabieram się za talerz zupki jarzynowej ☺☺☺

Ja najbadziej jestem głodna rano. Jak zjem sniadanie to prawie zawsze robi mi się niedobrze i obiad i kolację jem, bo jem ale glodna nie jestem. Po kolacji kolejny przyplyw mdlosci. :(

Co może oznaczać ból brzucha jak na okres? Boli mnie już tak od trzech dni i zaczynam się niepokoić :/ nie plamie, nie krawie tylko leci ze mnie biały śluz jak z kranu, taki mleczny bez zapachu...

Może się rozciągać. Mnie minęły bóle jak zwiększyłam magnez z 1 do 3 tabletek na dobę.

Przepraszam, że wscibiam nos ale jestem ciekawa dlaczego zalujesz, że zaszczepilas dziecko w pierwszej dobie, czy coś się stało, jakieś powiklania? Wydaje mi się, że moje dzieci zostały zaszczepione w pierwszej dobie bez informowania mnie o tym, czy też pytania mnie o zgodę. Ale pewności nie mam, to było dawno wiec...

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Oni dają zgodę do podpisania jak leżysz w stanie agonalnym z bólami. Ja podpisywałam wszystko co mi podsunęli byle dali mi spokój...Ale MMR przeciągnęłam o ponad 3 lata i nie żałuję.


Wszystkie jesteście piękne!!!

Przyszedł mój detektor! Od razu poszedł w ruch. Potrwało to kilka ładnych minut, ale w końcu namierzylam dziada (babę) :) Tętno ponad 2 razy szybsze niż moje to chyba będzie to no nie? :)
 
reklama
Dziewczyny, po wizycie! Wszystko super, maleństwo się kręciło jak szalone ;) moja Pani doktor to po prostu anioł :)
Ja wiem, że ja się tu mało udzielam, ale bardzo się cieszę na takie słowa otuchy od Was, na prawdę pomagają :)
Teraz już będzie tylko dobrze :) ale się cieszę :)
 
Dziewczyny, po wizycie! Wszystko super, maleństwo się kręciło jak szalone ;) moja Pani doktor to po prostu anioł :)
Ja wiem, że ja się tu mało udzielam, ale bardzo się cieszę na takie słowa otuchy od Was, na prawdę pomagają :)
Teraz już będzie tylko dobrze :) ale się cieszę :)

miło się czyta takie radosne posty :)
aha i jeszcze chciałam napisać że psiaki też macie przesłodkie wszystkie :)
 
Odpaliłam detektor ale przez moje powłoki tłuszczowe to nawet własnego tętna nie słyszę [emoji37]
Kochana nie przesadzaj ja tez do malych nie naleze wiec jestem z Toba.
Najlepiej to polz sie na plasko i daj nogi poza tapczan tak zeby stopy byly na ziemi przyloz detektor nad spojeniem lonowym i zobacz moze uchwycisz maluchy
 
Przepraszam, że wscibiam nos ale jestem ciekawa dlaczego zalujesz, że zaszczepilas dziecko w pierwszej dobie, czy coś się stało, jakieś powiklania? Wydaje mi się, że moje dzieci zostały zaszczepione w pierwszej dobie bez informowania mnie o tym, czy też pytania mnie o zgodę. Ale pewności nie mam, to było dawno wiec...

Na początku zaznaczę że nie jestem przeciwko szczepionka. Moim osobistym zdaniem ostatnią rzeczą jaką potrzebuje noworodek zaraz po urodzeniu to szczepienia przeciw gruzlicy i wzw. spokojnie można z nią poczekać do 2 3 miesiaca jak to jest w wiekszości państw europejskich.Tak moja córka roschorowała sie po drugiej dawce 6w1.Dokladnie 3 godziny po szczepieniu trafiliśmy już do lekarza niedlugo potem do szpitala gdzie spędziliśmy prawie miesiąc.jeżeli będę szczepić to tylko szczepionkami pojedynczymi .
 
Dziewczyny, po wizycie! Wszystko super, maleństwo się kręciło jak szalone ;) moja Pani doktor to po prostu anioł :)
Ja wiem, że ja się tu mało udzielam, ale bardzo się cieszę na takie słowa otuchy od Was, na prawdę pomagają :)
Teraz już będzie tylko dobrze :) ale się cieszę :)

Rewelacja [emoji16]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BB
 
reklama
A ja już w domku, wykapana...chciałam się za coś zabrać, ale ledwo daje radę no i moj Kochany maz zakazał- robi wszystko...taki kochany jest...chciałam powiedzieć, ze ogarnia 4 kobity (moja Mamę, która po operacji musi odpoczywać, dziewczynki a od dziś i mnie)

I powiem Wam, ze chyba się zdrzemnę [emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry