reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Oj moj tez sie wszędzie wspina [emoji23] w brzuchu był grzeczny, urodził sie 10 dni przed terminem i w sumie pózniej tez nie był jakimś mega wymagającym dzieckiem - czasem mogliśmy zapomnieć, ze go mamy. Przespane noce, mało płaczu. Straszny cycol z niego - do tej pory. Ale generalnie bardzo inteligenty dzieciak, bardzo dużo juz mowi, sporo pełnymi zdaniami (oczywiście nie jakimiś złożonymi, ale np siedzimy i mowi - Mama, otworzymy okno). Boje sie, ze za to drugie da popalić [emoji23] a i Wiktorowi teraz włączyło sie lobuzowanie i naprawdę wszędzie go pełno i ciezko upilnować.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Kacper nie mowi zbyt wiele. Tylko mama, baba, nie i tu
 
reklama
Kacper nie mowi zbyt wiele. Tylko mama, baba, nie i tu

Kazde dziecko jest inne [emoji4] ciekawe jakie bedą te, które nosimy pod sercem jako jeszcze malutkie fasolki [emoji16]

Macie preferencje jakieś co do płci? Ja wiem, ze najważniejsze, zeby były zdrowe, ale jednak trochę sie myśli [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie.
U mnie smutno i byle jak. Byłam dzisiaj u lekarza, zrobił usg i powiedział że ciąży nie widać ale jest torbiel na jajniku 4cm, ech.
 
Witajcie.
U mnie smutno i byle jak. Byłam dzisiaj u lekarza, zrobił usg i powiedział że ciąży nie widać ale jest torbiel na jajniku 4cm, ech.

Moze jeszcze za wczesnie - głowa do gory. Powtórz betę, umów sie do lekarza jeszcze raz za jakiś czas. Trzymam mocno kciuki


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Bety wcale nie robiłam więc jutro ja wykonam. Lekarz kazał przyjść na kontrolę za tydzień. Już się naczytalam że torbiel może wpływać na dodatni wynik testu ciążowego. Zobaczymy co wykaże beta...
 
Witajcie.
U mnie smutno i byle jak. Byłam dzisiaj u lekarza, zrobił usg i powiedział że ciąży nie widać ale jest torbiel na jajniku 4cm, ech.
Nie przejmuj sie. Na pierwszej wizycie tez uslyszalam ze mam torbiel i nie widac ciazy. A torbielem mam się nie przejmowac
Kazde dziecko jest inne [emoji4] ciekawe jakie bedą te, które nosimy pod sercem jako jeszcze malutkie fasolki [emoji16]

Macie preferencje jakieś co do płci? Ja wiem, ze najważniejsze, zeby były zdrowe, ale jednak trochę sie myśli [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Chcialam bym coreczke. I z Naturalnych metod planowania plci pasuje na corke akurat. A jem tez zupelniw co innego niz z mlodym
 
Nie przejmuj sie. Na pierwszej wizycie tez uslyszalam ze mam torbiel i nie widac ciazy. A torbielem mam się nie przejmowac

Chcialam bym coreczke. I z Naturalnych metod planowania plci pasuje na corke akurat. A jem tez zupelniw co innego niz z mlodym

Już masz zachcianki? Ja w sumie nawet nie wiem co jadłam szczególnego z synem. Też chciałabym córeczkę, ale że to zupełnie nie planowana ciąża, to nie mam pojęcia w wyniki naturalnego planowania płci - zreszta tez nie bardzo wierze w takie rzeczy. Poprzednio cała ciąże nikt mi nie chciał wierzyć, ze chłopak, bo rzekomo brzuch miałam na dziewczynkę [emoji23] w ogole dużo przytyłam - 34kg i teraz mam zamiar sie pilnować w miarę możliwości oczywiście


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Bety wcale nie robiłam więc jutro ja wykonam. Lekarz kazał przyjść na kontrolę za tydzień. Już się naczytalam że torbiel może wpływać na dodatni wynik testu ciążowego. Zobaczymy co wykaże beta...

Kurczę, moja lekarka zawsze najpierw wysyła na badania. Ciąża uwidocznia się na usg, kiedy beta osiągnie ok 1500, natomiast serduszko widac ok 4000-6000. Dlatego nie ma co chodzić do lekarza w tak wczesnym etapie. Ja wiem, ze jak sie czeka na te dwie kreski to chce sie lecieć od razu, ale lepiej zrobic wlasnie betę, sprawdzić kilka razy przyrost i umówic sie jak juz bedzie odpowiedni [emoji4] trzymam kciuki, oby było za wczesnie, a fasolka mieszkała w Twoim brzuchu!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Już masz zachcianki? Ja w sumie nawet nie wiem co jadłam szczególnego z synem. Też chciałabym córeczkę, ale że to zupełnie nie planowana ciąża, to nie mam pojęcia w wyniki naturalnego planowania płci - zreszta tez nie bardzo wierze w takie rzeczy. Poprzednio cała ciąże nikt mi nie chciał wierzyć, ze chłopak, bo rzekomo brzuch miałam na dziewczynkę [emoji23] w ogole dużo przytyłam - 34kg i teraz mam zamiar sie pilnować w miarę możliwości oczywiście


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Nie zachcianki tylko nie smakuje mi nic innego niz czekolada [emoji14] a z kacprem mdlilo mnie na sam jej widok..
U nas tez nie planowana ale jakby pomyslec to sie zgadza
Ja przytylam 8kg tylko ale Kacper mial zaledwie 1.5kg
 
Do góry