reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Boze, ja to bym chciala wazyc 62 po porodzie...Startuje z 67,5kg przy 168cm wzrostu. Mimo treningów i zdrowej diety nie chce być mniej :( W pierwszą ciążę startowałam z 70kg ale miałam mniej masy mięśniowej. Mam nadzieję że i tym razem nie przytyję zbyt dużo (poprzednio 9kg) i szybko schudnę.
Co do płci to chciałabym drugiego chłopca, ale mam przeczucie że będzie dziewczynka.
 
reklama
Hej Dziewczyny;)
Ostatni okres miałam 26 kwietnia. Test w dniu spodziewanej miesiączki wyszedł pozytywny. Jutro mam pierwszą wizyte u ginekologa. Od kilku dni mam straszne mdłości ( i to nie tylko poranne). Ciekawa jestem co jutro powie lekarz.
 
Przyszlamama1.. Jedna z nas ma tez ostatnia @ 26.04 o ile nie myle nickow to ssabrinaa. Ja mam ostatnia 27.04:)
Cupcake po ciazy bedziemy sie wszystkie wspierać w powrocie do wagi [emoji14]
 
Hej Dziewczyny;)
Ostatni okres miałam 26 kwietnia. Test w dniu spodziewanej miesiączki wyszedł pozytywny. Jutro mam pierwszą wizyte u ginekologa. Od kilku dni mam straszne mdłości ( i to nie tylko poranne). Ciekawa jestem co jutro powie lekarz.

Ja też ostatnią @ miałam 26 [emoji4] trzymam kciuki za wizytę!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Boze, ja to bym chciala wazyc 62 po porodzie...Startuje z 67,5kg przy 168cm wzrostu. Mimo treningów i zdrowej diety nie chce być mniej :( W pierwszą ciążę startowałam z 70kg ale miałam mniej masy mięśniowej. Mam nadzieję że i tym razem nie przytyję zbyt dużo (poprzednio 9kg) i szybko schudnę.
Co do płci to chciałabym drugiego chłopca, ale mam przeczucie że będzie dziewczynka.

Ja w pierwszej ciąży czułam, ze dziewczynka (nie to, ze preferencja, ale zwykle przeczucie) i w 13tc się wypiął i nie pozostawił wątpliwości co ma miedzy nogami haha także moje przeczucia sa słabe [emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej Dziewczyny;)
Ostatni okres miałam 26 kwietnia. Test w dniu spodziewanej miesiączki wyszedł pozytywny. Jutro mam pierwszą wizyte u ginekologa. Od kilku dni mam straszne mdłości ( i to nie tylko poranne). Ciekawa jestem co jutro powie lekarz.

ja tez mialam 26 kwietnia :)

ciekawe jak nam terminy wyjda :)
 
Przyszlamama1.. Jedna z nas ma tez ostatnia @ 26.04 o ile nie myle nickow to ssabrinaa. Ja mam ostatnia 27.04:)
Cupcake po ciazy bedziemy sie wszystkie wspierać w powrocie do wagi [emoji14]

Dobrą masz pamięć ;)

Super że nas przybywa :) Flower też się zastanawiam ile bliźniaków będziemy mieli :)

ja tez mialam 26 kwietnia :)

ciekawe jak nam terminy wyjda :)

Mi pewnie w styczniu termin wypadnie bo będę mieć CC,poprzednie dwie ciąże też miałam CC więc nie mam już wyboru.

85993e3kqwyzjwcs.png
 
reklama
O rety a ja 15.05 :) termin na 23.02 no na forum będą takie rozbieżności :) jeszcze nie wszystkie wiedzą,że będą mamami :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry