reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Cześć dziewczyny :)
Jestem nowa tutaj ale chyba bedzie fasolka w lutym ^^
Ostatnia @ 10.05, staraliśmy sie z partnerem ale bez stresu, na zasadzie co bedzie to będzie ;) Nie sądziłam, ze sie uda od razu bo 8.04 skonczylam brać tabletki anty. Mialam lekkie plamienia 2-4.06 i pewnie to była implantacja. 5.06 test pokazal slaba kreseczke 7.06 juz bardziej wyraźną lecz dalej słaba wiec zrobilam bete i wynik pozytywny 37mlU/ml, musze jutro powtórzyć by sprawdzić czy przyrost bedzie i czy wszystko ok. Endokrynolog mam na wtorek 13.05 bo przed staraniami tsh bylo 2,5 wiec trzeba skontrolować i doprowadzić do porządku :) To moje pierwsze maleństwo i boje sie je stracić. Ginekolog dopiero na 12.07 bo takie kolejki są wiec oprocz bety i endo nic wiecej nie moge zrobic jak czekać. Czy beta troche nie za niska niska ?
 
reklama
Cześć dziewczyny :)
Jestem nowa tutaj ale chyba bedzie fasolka w lutym ^^
wynik pozytywny 37mlU/ml, musze jutro powtórzyć by sprawdzić czy przyrost bedzie i czy wszystko ok.
Czy beta troche nie za niska niska ?

Witaj kochana! :)
Spokojnych 9 miesięcy! To pierwsza beta? Ja tam nigdy jej nie robiłam, więc w sumie nie bardzo wiem ile powinna wynosić, ale chyba nie jej wysokość się liczy, co przyrost. Idź na spokojnie jutro lub w sob na badanie i zobaczysz. Już na bank przy rozwijającej się ciąży powinna urosnąć.
 
Cześć dziewczyny :)
Jestem nowa tutaj ale chyba bedzie fasolka w lutym ^^
Ostatnia @ 10.05, staraliśmy sie z partnerem ale bez stresu, na zasadzie co bedzie to będzie ;) Nie sądziłam, ze sie uda od razu bo 8.04 skonczylam brać tabletki anty. Mialam lekkie plamienia 2-4.06 i pewnie to była implantacja. 5.06 test pokazal slaba kreseczke 7.06 juz bardziej wyraźną lecz dalej słaba wiec zrobilam bete i wynik pozytywny 37mlU/ml, musze jutro powtórzyć by sprawdzić czy przyrost bedzie i czy wszystko ok. Endokrynolog mam na wtorek 13.05 bo przed staraniami tsh bylo 2,5 wiec trzeba skontrolować i doprowadzić do porządku :) To moje pierwsze maleństwo i boje sie je stracić. Ginekolog dopiero na 12.07 bo takie kolejki są wiec oprocz bety i endo nic wiecej nie moge zrobic jak czekać. Czy beta troche nie za niska niska ?
Hej :) beta jest niska bo to bardzo wczesna ciąża i jest ok. jak zapewne wiesz liczy się przyrost więc po 48 godzinach powinna wzrosnąć i być ponad 100 :) ja pierwszą też miałam niska a potem bardzo urosła czego i Tobie życzę :) i ja też czekam na pierwszego dzieciaczka :)
 
Ja jak patrzyłam na suwaczkach, to wg nich byłabym dopiero w 3tc więc w sumie może faktycznie za wcześnie na jakieś znaki na teście. Poczekam do dnia spodziewanej @ i jeśli nie przyjdzie, to test powtórzę. Póki co zostaję z Wami :)
 
Wiecie co jest najlepsze? Ze jedna, jak ja, ma długie, 36 dniowe cykle, inna 28 dniowe i tą ciążę się liczy od 1dc i tak. I tym sposobem wiek dwóch różnych ciąż różni się o 1,5 tygodnia mimo iż zapłodnienie było 2 tyg temu.
 
Dzień dobry :) może najpierw się przedstawię :) mam na imię Dorota i jestem szczęśliwa mama ponad 7 mio letniego Olka :D czytałam Was marzac o dwóch kreskach na teście :) wczoraj wszystko stało się jasne :)miałam być mama we wrześniu,lecz Naszemu Jasiowi przestało bić serduszko :( ogólnie mam za sobą 3 straty,miałam zrobiony szereg badań z których nic nie wynikło,mimo to wczoraj od razu pojechałam do ginekologa i już jestem na żelaznym zestawie :) kłucie zastrzykami zniose dla fasolki bez problemu :) następna wizyta 21.06 i liczę na [emoji173] będzie mi bardzo miło z Wami zostać :) każdej z osobna gratuluję i życzę nudnej ciąży :D

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dodam jeszcze,że ten cykl był stymulowany clo,bez monitoringu :) więc wszystko może się zdarzyć :D

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam :) w ubiegłą sobotę dowiedziałam się, że oczekuję drugiego dziecka. Chwilę zajęło mi oswajanie się z tą myślą, jako że nasz syn w sierpniu skończy dwa lata i nie planowaliśmy jeszcze kolejnej ciąży (słyszę niemal ten chichot losu :-D zawsze uważałam, że wpadka to skrajna nieodpowiedzialność i mnie to nigdy nie będzie dotyczyć - haha).
O pierwsze dziecko staraliśmy się prawie trzy lata, udało się w 32 cyklu. Teraz wystarczył tylko raz... Jeden jedyny, niekontrolowany raz :errr: Odstawiłam pigułki, ponieważ i tak z końcem roku planowaliśmy pomyśleć o rodzeństwie dla Wiktora.
No więc tak...dołączam do Was, termin prawdopodobnie w okolicach 4 lutego, chociaż jestem po cc i skłaniam się ku kolejnej, więc pewnie wyjdzie tak, że potną mnie ciut wcześniej.

Jestem Judyta ;) mam 26 lat ;) jak się czujecie? Macie już jakieś dolegliwości? Czy w ogóle przyjmujecie jeszcze nowych członków, czy jesteście już zgraną i zamkniętą grupą? :p
 
reklama
Do góry