reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Byłyście już na pierwszych wizytach? Ja jadę w poniedziałek. W pierwszej ciąży byłam już w 5t4d, nie było jeszcze nawet serduszka. Teraz chciałam poczekać nawet dłużej, ale tak mi wyznaczyli, żeby już zrobić komplet badań.
Pierwsza beta robiona 29 maja (dwa dni po pozytywnym teście) - 123,4. Kolejna po dwóch dniach 31 maja - 233,9. Chciałam sprawdzać przyrosty tak jak to zawsze moja gin każe, ale niestety potem rozłożyły mnie korzonki i dopiero dziś w miarę funkcjonuję. Jeszcze jutro pójdę zobaczyć ostatecznie jaki wynik i czy mam szansę w poniedziałek ujrzeć serduszko :)
 
reklama
DorciaMamaOlka ja pierwsze dziecko tez mam z Clo+Duphaston bez monitoringu. Udalo sie od razu i mam teraz czteroletniego diableka :) A wizyte mamy teraz tego samego dnia ;)

Cupcake ja pierwszą wizytę nan za 2 ty czyli jakoś w 8 tygodniu. Ale dobrze, bo przez dlugie cykle ten wiek jest troche przeklamany.
 
DorciaMamaOlka ja pierwsze dziecko tez mam z Clo+Duphaston bez monitoringu. Udalo sie od razu i mam teraz czteroletniego diableka :) A wizyte mamy teraz tego samego dnia ;)

Cupcake ja pierwszą wizytę nan za 2 ty czyli jakoś w 8 tygodniu. Ale dobrze, bo przez dlugie cykle ten wiek jest troche przeklamany.

Ja cykle mam teraz nieregularne, ale generalnie ok 30-33 dni. W poniedziałek będę jakos na przełomie 6-7 tygodnia, wiec pewnie serduszka jeszcze nie będzie i w ogole zbyt wiele się nie dowiem i nie zobaczę


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cupcake moj synek w listopadzie konczy dwa latka :) tez jestem po cc i chyba wole druga tez cc.. Jasne zostan z nami :)
Ja byłam u gin ale nic nie widzial jeszcze. Teraz ide 14.06
 
Cupcake moj synek w listopadzie konczy dwa latka :) tez jestem po cc i chyba wole druga tez cc.. Jasne zostan z nami :)
Ja byłam u gin ale nic nie widzial jeszcze. Teraz ide 14.06

O, super [emoji4] mamy prawie równolatków [emoji4] jak ma na imię i jak się sprawuje? [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
DorciaMamaOlka ja pierwsze dziecko tez mam z Clo+Duphaston bez monitoringu. Udalo sie od razu i mam teraz czteroletniego diableka :) A wizyte mamy teraz tego samego dnia ;)

Cupcake ja pierwszą wizytę nan za 2 ty czyli jakoś w 8 tygodniu. Ale dobrze, bo przez dlugie cykle ten wiek jest troche przeklamany.
Myślę,że gdyby nie clo,to nadal by się nie udało :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cupcake ma na imie Kacper i jest okropnym lobuzem. Juz w brzuchu bardzo nabroil i urodzil sie 7tyg wczesniej.. A teraz ma etap wlazenia na stoly
A u Ciebie jak maluch?
 
Cupcake ma na imie Kacper i jest okropnym lobuzem. Juz w brzuchu bardzo nabroil i urodzil sie 7tyg wczesniej.. A teraz ma etap wlazenia na stoly
A u Ciebie jak maluch?

Oj moj tez sie wszędzie wspina [emoji23] w brzuchu był grzeczny, urodził sie 10 dni przed terminem i w sumie pózniej tez nie był jakimś mega wymagającym dzieckiem - czasem mogliśmy zapomnieć, ze go mamy. Przespane noce, mało płaczu. Straszny cycol z niego - do tej pory. Ale generalnie bardzo inteligenty dzieciak, bardzo dużo juz mowi, sporo pełnymi zdaniami (oczywiście nie jakimiś złożonymi, ale np siedzimy i mowi - Mama, otworzymy okno). Boje sie, ze za to drugie da popalić [emoji23] a i Wiktorowi teraz włączyło sie lobuzowanie i naprawdę wszędzie go pełno i ciezko upilnować.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry