reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
Nosz kurna to poszaleli z wędliną... musisz to teraz solidnie, logostycznie rozplanować na tych 3 kromeczkach [emoji57]

Spoko ogarnelam... plasterków było 3, jeden się ukrył [emoji12]

Ja, od kiedy okazało się że jestem w ciąży nie gotuje wcale. Zamawiamy obiady z restauracji u nas, kosztują bagatela 9 zł za osobę za dwa dania. I bardzo dobre jedzenie, nie jakieś stołówkowe :) mąż mnie namówił bo wiedział że z moim zamiłowaniem do gotowania to będę wymyślać i się męczyć, a mam cały czas leżeć więc nie było wyboru :)

I rewelacja...za tyle to Ci obiad w domu nie wyjdzie, jak doliczysz czas, prąd ect [emoji6]




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BB
 
Martula to bardzo tanio. U mnie Sa po 15 za dwa dania.

Dotkass- wybacz :-(

Jak ja lezalam w szpitalu to schodzilam na dol do restauracji I tam sie stolowalam, inaczej caly czas chodzilabym glodna. Jedzenie okrutne. Jeszcze zupu ujda ale drugie nie ma szans.
Trzymaj sie tam dzielnie kochana.
 
Martula to bardzo tanio. U mnie Sa po 15 za dwa dania.

Dotkass- wybacz :-(

Jak ja lezalam w szpitalu to schodzilam na dol do restauracji I tam sie stolowalam, inaczej caly czas chodzilabym glodna. Jedzenie okrutne. Jeszcze zupu ujda ale drugie nie ma szans.
Trzymaj sie tam dzielnie kochana.

Spoko, wybaczam...nie jestem pamiętliwa [emoji6]...u nas stołówka przyszpitalna jest w innym budynku, nie na szans bym poszła- za daleko [emoji17] nie puszcza mnie, mam leżeć


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BB
 
Saraaaa- super wiesci.


Dla mnie to nadal szok,ze lekarze mowia na tym etapie plec. U mnie na pewno tak nie bedzie. W pierwszej ciazy dowiedzialam sie ok. 21 tc. Moj synus nie chcial sie pokazac za szybko. Ciekawe jak teraz bedzie.
 
reklama
Do góry