reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
@Ogien121212 No dobrze, a na poprzednim USG jaki wychodził wiek ciąży z USG?? Ten 11 tydzień o którym piszesz to z OM? A tętno płodu? Lekarz nie bierze pod uwagę, że ciąża jest młodsza? Współczuję stresu, to będzie dla Ciebie ciężki tydzień, ale pamiętaj że nawet lekarz nie przesądza o niczym, a z doświadczenia wiem też że lekarze wola być ostrożni.
 
A ja się dziwię że lekarz na tym etapie ciąży jest w stanie cokolwiek powiedzieć o łożysku,ono dopiero zaczyna się kształtować.
 
Hej laseczki. Ja juz po usg z ocena ryzyka. Wszystko z malenstwem ok. Ma 6 cm od pupy do glowki, skakal jak szalony, nic nie wskazuje narazie na chlopca ale ulozenie bylo takie ze i dziewczynka nie bedzie na 100%.
Czy w przypadku kiedy wyszlo ok robilybyscie test krwi pappa?

Ja nie robię.

Moja "kolacyja" [emoji12]
1501081915-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BB
Na bogato :) Ja miałam na ta 1 dobę nawet swoją wałówkę. Dla mnie z tego talerza do jedzenia nadaje się tylko wędlina i masło :D
Dostaliśmy wyniki nifty - zdrowy chłopiec [emoji173]️


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Wow to chyba pierwsza znasz płeć na 100%!

Ja, od kiedy okazało się że jestem w ciąży nie gotuje wcale. Zamawiamy obiady z restauracji u nas, kosztują bagatela 9 zł za osobę za dwa dania. I bardzo dobre jedzenie, nie jakieś stołówkowe :) mąż mnie namówił bo wiedział że z moim zamiłowaniem do gotowania to będę wymyślać i się męczyć, a mam cały czas leżeć więc nie było wyboru :)
Takiej to dobrze! Szkoda ze ja nie mam takiej knajpy u siebie
 
Jak tu podzielić to co na chleb żeby zapelnic kazda kromke chleba?

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom

Kochana mała bułeczkę tylko z masłem zjadłam...a chlebem po półtora platerkach na kromkę, pomidor na widelec [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BB
 
reklama
@Ogien121212 No dobrze, a na poprzednim USG jaki wychodził wiek ciąży z USG?? Ten 11 tydzień o którym piszesz to z OM? A tętno płodu? Lekarz nie bierze pod uwagę, że ciąża jest młodsza? Współczuję stresu, to będzie dla Ciebie ciężki tydzień, ale pamiętaj że nawet lekarz nie przesądza o niczym, a z doświadczenia wiem też że lekarze wola być ostrożni.
Poprzednie usg 3 tyg temu było ok i dzidzia nawet wychodziła wg usg 2 dni starsza. Tydxien jest standardowo podany od ostatniej @. Tetno jest, ale to usg było dziwne znaczy bardzo kiepsko było dxiecko widać. Albo tak się obróciło. Strasznie rozmyte wszystko i mało wyraźne nawet te 3 tyg temu fajniej było widać i dlatego lekarzowi się to wszystko nie spodobalo. Ale uspokajał ze może poprostu takie dziwne ułożenie i jeszcze skulone. Kazał się nie stresować (jasne szczególnie po moich przejściach ). Stwierdził że jeszcze wszystko może być zupełnie dobrze ale tak samo może być źle. I niewiem czy pójść jeszcze na inne usg czy grzecznie ten tydz poczekać jak radził gin.
Gin tez martwi się o ta ciaze zawsze bierze mnie na wizytę bez kolejki pierwsza, widzę że się tym przejmuje ale co więcej może zrobić. Leki biorę . Odpoczywam. Nic się złego nie dzieje. Nie plamienie. Brzuch nie boli. Objawy jak najbardziej są. Co ma być będzie.
f2w3skjol4llo8s8.png
 
Do góry