reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Widzę że nie jestem sama, mnie też dziś brzuch boli :/ w sumie to już wczoraj bobolewal, a dziś to już bardzo boli :/ zastanawiam się czy nie wybrać się do lekarza
Ja jestem może teraz nieco przewrażliwiona - ale idź jeśli boli. A przynajmniej zadzwoń na dobry początek i się pożal trochę. Przynajmniej będziesz miała czyste sumienie [emoji4]

Mnie tam cholerka nic nie bolało. Tak sobie myślę, że gdybym spała to nie obudziłabym się nawet (a akurat się wtedy zbierałam do łóżka). To by wtedy były jaja...
 
reklama
Moja "kolacyja" [emoji12]
1501081915-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BB
 
U mnie rosołek + jakaś pieczeń z ziemniakami i marchewka z groszkiem. Szczerze mówiąc jestem pozytywnie zaskoczona opieką w czeskim szpitalu. Wszyscy milutcy, pukają do drzwi przed wejściem (mam 1-os pokój), dbają, pytają. Jedna Pani tylko lata i herbatkę donosi, tak że dzban 1,5 jest prawie cały czas pełny :) no i internet za friko. Żyć, nie umierać [emoji4]

@mavika - oklaski za sukę [emoji23]

No to rewelacja. :-)
 
reklama
Ja, od kiedy okazało się że jestem w ciąży nie gotuje wcale. Zamawiamy obiady z restauracji u nas, kosztują bagatela 9 zł za osobę za dwa dania. I bardzo dobre jedzenie, nie jakieś stołówkowe :) mąż mnie namówił bo wiedział że z moim zamiłowaniem do gotowania to będę wymyślać i się męczyć, a mam cały czas leżeć więc nie było wyboru :)
 
Do góry