reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
@Ruby_Charm eee zaniedbalam strasznie tabelke przez te bole glowy [emoji85]
Dzisiaj wieczorem mam papierkowa prace w domu to przy okazji uzuplenie. Dzisiaj w koncu z glowa super i oby tak zostalo bo nie daje rady normalnie funkcjonowac jak mnie tak glowe rozsadza.




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Jasna sprawa ;D Tak zapytałam, bo z ciekawości zajrzałam na ten wątek z tabelkami ;D Wiem jak to jest jak się nie ma na nic czasu, albo samopoczucie jest tak do kitu, że żyć się odechciewa :D
 
Proszę o jeszcze chwilkę, jak tylko wyjdę ze szpitala napisze Ci wszystkie info [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BB

Nie no luz, uzupelnic moge w kazdej chwili :) bardziej mi chodzi o to chuchanie na zimne. Bedzie cacy Dotkus [emoji1377][emoji1377][emoji1377][emoji1377]


Dwa serca pod sercem [emoji173]️[emoji173]️
 
Dziewczyny No nie mogę...ta co poroniła najpierw mi mówi, ze właśnie się dowiedziała ze jej kuzynka poroniła a była na początku 4 mca, potem jak mówię do położnej ze mnie brzuch boli to z uśmiechem, oj to chyba jednak nie to rozciąganie co mówiłaś...No jak można być tak....wrrr...brak słów


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Suka.

Witajcie dziewczyny ;)
Dziś ostatni dzień wolnego, jutro powrót do pracy, na szczęście tylko na półtora tygodnia ;)
Wczoraj byłam z koleżanką wieczorem na spacerze po długiej przerwie i tak nie mogłyśmy się nagadać, że zrobiłyśmy prawie 8 kilometrów. Obeszyłyśmy całe nasze osiedle. Czułam się po takim spacerze super, tyle że mnie pachwina coś ciągnie od wczoraj. Może trochę przegięłam ;) Ale dotychczas takie przechadzki były u nas co kilka dni normalnością, zwykle tylko tempo miałyśmy szybsze, a wczoraj to tak spacerkiem, powolutku ;)

Ja w pierwszej ciąży zwiedziłam cały Kraków z mężem. To była zima i jakiś weekend muzeów, bylismy chyba we wszystkich. Ponad 8 godzin chodzenia! Ale to było już w 2 trymestrze :)


Ja właśnie czekam w poczekalni na usg.stres mnie zjada .mam jakieś zle przeczucia .brzuch mnie zacZął bobolewac jak na okres może to ze stresu.
Dziewczyny jestem z wami ja też miałam krwawienia w ciąży i wszystko dobrze się skończyło :)

Daj znać po!
 
reklama
A ja sobie tak myślę, czy dałoby radę zrobić naszą grupę zamkniętą? Ja w tym temacie zielona ale fajnie by było jakby nas inni nie poczytywali ;)

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry