reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Wy się nie możecie doczekać tych 2 kresek a u mnie to nie do końca było planowane. No ale widać tak musiało być. Zrobiłam test jak trzeci dzień spóźniał mi się okres i to też tylko dlatego, że przyjaciółka wygoniła mnie do łazienki :) Ale w sumie cieszę się, Andrzej będzie miał towarzystwo :) Przeraża mnie tylko sam poród, pierwszy wspominam okropnie!
 
reklama
Duszek30 mój ma taki neutralny zapach, mi się wydaje że taki jak zawsze. Nie cuchnacy, zależy kto jak interpretuje zapachy. Jeżeli cię coś niepokoi to może udaj się do gina na kontrole. Ale wydaje mi się że gdyby to była jakaś infekcja to barwa śluzu też by była inna. A jaka masz długość cyklu.? Ja ostatnia @ miałam 11. 05 wiadomo podczas brania tabletek miałam co 28 dni, przed braniem tabsow miałam tak koło 28-31 dni, więc w sumie już pora ale nie wiem co mi poprzestawialo przez odstawienie. I przez to jestem w kropce.

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wy się nie możecie doczekać tych 2 kresek a u mnie to nie do końca było planowane. No ale widać tak musiało być. Zrobiłam test jak trzeci dzień spóźniał mi się okres i to też tylko dlatego, że przyjaciółka wygoniła mnie do łazienki :) Ale w sumie cieszę się, Andrzej będzie miał towarzystwo :) Przeraża mnie tylko sam poród, pierwszy wspominam okropnie!

Mnie przeraża fakt ogarnięcia trójki dzieci aaaaa mąż bardzo nalegał na trzeciego boba,Ja to znowu podchodziłam do tego 50/50 zwłaszcza że w zeszłym roku poroniłam bliźniaki i nie chciałabym tego przechodzić poraz trzeci już.
Jedynie wielkie nadzieję mam że tym razem będzie dziewczynka bo w domu mam dwóch synów :)

85993e3kqwyzjwcs.png
 
mavika ja też mam mieszane uczucia, niby bardzo chce dzidzie to będzie moje 3 dziecko, a mam dopiero 23 lata, pierwsza córkę urodziłam jak miałam 17 lat, mąż jest starszy o 13 lat i to jemu bardziej zależało żeby to było juz. Wiem że dam radę z 3 bo uwielbiam dzieci i świetnie czuje się w roli matki, ale trochę obawiam się jak inni zareaguja. Najbardziej moja siostra, jesteśmy bardzo zzyte między nami jest 11 lat różnicy a ona z mężem niestety nie mogą mieć dzieci i trochę mi jest przykro i wiem że bardzo będzie to przeżywać [emoji20] no i wiadomo że jeszcze mnóstwo innych wątpliwości ale wiem że one miną.

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
O matko, to aż mi głupio, że ja się boję jak ogarnę dwójkę przy Was :p Ale ja nigdy nie byłam "dzieciowa", mam krótkie nerwy i choć się staram, to wydaje mi się, że krzyczę za dużo :) No, ale zbliża mi się ostatni dzwonek, w tym roku stuknęło 31 lat. Zawsze miałam probemy hormonalne, moja mama miała wcześnie menopauzę. W pierwszą ciążę zaszłam dzięki stymulacji. Teraz, przez 1,5 roku dzięki diecie i suplementacji wyregulowałam się tak, że cykle stały się regularne, owulacja wyraźna no i ta ciąża jest z jednego jedynego razu w okresie owu :p
 
Mi tez sie dzisiaj śniło, ze bardzo krwawiłam i bałam sie, że poronię. Masakra, co w tej głowie się dzieje.
Macie jakieś bóle brzucha, ciągnięcia czy na razie nic nie czujecie?
Mnie od tygodnia boli podbrzusze tak jak przed okresem. Nieraz nie boli wcale... Wydaje mi się że jest lepiej jak się ruszam. Jak leżę albo siedzę dochodzi nieprzyjemny ból krzyża. Wydaje mi się, że trochę za bardzo mnie ten brzuch boli, ale mam nadzieje, że jest to jakaś norma na początku ciąży. :( Senności brak, mdłości bardzo delikatne.
 
mavika wszystko będzie dobrze zobaczysz, pamiętam jak zaszłam w drugą ciąże nieplanowaną myślałam że świat mi się zawalił, różnica 2 lat pomiędzy dziewczynkami, a później rewelacja lepiej wszystko ogarnialam niż przy jednym dziecku. Myślę że kazda z nas ma jakieś obawy, czy to pierwsze, drugie czy trzecie dziecko. Trzymaj się mocno.

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry