reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
Czesc dziewczynki :)

Mnie perspektywa 2 chlopcow troche przeraza bo jakos tak czuje, ze lepiej bym sie sprawdzila w roli mamy dziewczynek. Nawet moj K, marzacy o chlopcach, jakos mi bardziej pasuje na tate dziewczynek. No ale okaze sie za jakis czas, najwyzej zapisze sie na jakis intensywny kurs dla mam chlopcow czy cos w tym stylu [emoji23]

Juz sie nie moge doczekac czwartku [emoji7][emoji7] aaa i chcialabym aby mi ten brzuch w koncu wygladal ciazowo [emoji23] bo poki co wygladam jakbym miala duuuze wzdecie i glupio sie tym troche czuje, ze wygladam jakbym trzymala wielkiego baka na jakas specjalna okazje [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Moje złapie się na Wodnika po tatusiu[emoji4]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom

U nas jeśli przyjdzie na świat w terminie to będzie Wodnik po mamusi [emoji12] (choć nie wiadomo jak to będzie, bo Emma wyszła wcześniej, Amelia terminowo- jedna wielka zagadka)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Paraplu- nie wiem jak by bylo z corka,poki co mam synka 6 letniego i jestem bardzo z tego powodu szczesliwa. :-) strasznie kochany ulozony i pomocny z niego chlopak. Takze naprawde w razie czego nie ma sie czego bac. Chlopaki tez sa fajni :-)
 
Dziadkowie są super [emoji1] dla wnuczek.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

No ja niestety nie mam ojca a dziadek ze strony męża raczej nie jest zainteresowany, także się nie przekonam :]

Jej jak dobrze wiedzieć, ze nie tylko ja mam problem z pamięcią...masakra- w tej ciąży niedługo zapomnę jak się nazywam

Co do płci...ja mam dwie dziewczynki, bardzo chcieliśmy dziewczynki. Przy pierwszej byłam daleka od strojenia itp, i rzeczywiście nie lubi się stroić, ale jest dużo spokojniejsza od Młodszej, która od urodzenia stroniłam, efekt taki, ze dziecko rano staje przed szafa i sama się stroi...i to jak...ja sama z tych, które bardziej cenią wygodę [emoji12]

Tak wiec Kochane, dzień urodzenia, miesiąc i godzina ma mega znaczenie jaki człowiek będzie...my akurat załapiemy się na Wodniki albo Rybki- swoje zdanie na pewno będą miały, ale to dobrze, poradzą sobie w życiu [emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
\

Ja to trochę pękam tego Wodnika, ale jak małego Byka okiełznałam to i z Wodnikiem chyba dam radę (tym bardziej że się podobno dogaduje z Bliźniętami, czyli ze mną :))

Czesc dziewczynki :)

Mnie perspektywa 2 chlopcow troche przeraza bo jakos tak czuje, ze lepiej bym sie sprawdzila w roli mamy dziewczynek. Nawet moj K, marzacy o chlopcach, jakos mi bardziej pasuje na tate dziewczynek. No ale okaze sie za jakis czas, najwyzej zapisze sie na jakis intensywny kurs dla mam chlopcow czy cos w tym stylu [emoji23]

Juz sie nie moge doczekac czwartku [emoji7][emoji7] aaa i chcialabym aby mi ten brzuch w koncu wygladal ciazowo [emoji23] bo poki co wygladam jakbym miala duuuze wzdecie i glupio sie tym troche czuje, ze wygladam jakbym trzymala wielkiego baka na jakas specjalna okazje [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Dla mnie obsługa chłopaka jest dużo łatwiejsza. Wyjście nie trwa godzinę, bo trzeba założyć, rajstopki, sukieneczkę, bluzeczkę, spineczkę i opaseczkę, uczesać, potem poprawiać 3429850250 razy dziennie. Pójdzie siku to się podcierać nie musi, jak mu się chce to potrafi dłużej trzymać niż dziewczyny, jak upadnie to się nie marze, tylko wstaje i idzie dalej. Nie ma ciągle jakichś infekcji i odparzeń. No prościej :)

Co do brzucha mam to samo odczucie :D


Brzuch mnie dziś boli tak jak na okres :/ też tak macie?

Mnie raczej coś zakłuje czasem. Ale i taki lekki ból jak na okres się zdarzał. Weź sobie no spę i się połóż.
 
Cześć Dziewczyny,

Ja już po prenatalnych I czekam za opisem z wynikami krwi, będą koło środy. Nie stresuje się już jednak, bo po USG jest wszystko w jak najlepszym porządku, wszystkie badane parametry w normie. Z tym, że też mam tyłozgięcie... Badanie miałam przez brzuch, a dniu badania to byl 12t2d ☺️

Hmm coś jeszcze chciałam napisać, ale mi też mózg odbiera...
 
reklama
Do góry