reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

U mnie dziewczynka też by była przez wszystkich rozpieszczana bo by była jedyną wnuczką, same chłopaki się u nas urodziły :) mój tata to by chyba oszalał ze szczęścia jakby była wnuczka ;D

Dziadkowie są super [emoji1] dla wnuczek.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Wreszcie sie ruszylam I zrobilam porzadki. Umylam nawet okno w kuchni:-) tak duszno jest ze po sprzataniu od razu poszlam pod prysznic. Jeszcze obiad trzeba zrobic.

No ja jestem bardzo ciekawa czy bedzie chlopiec czy dziewczynka. Czas pokaze
 
Jutro mam USG prenatalne, lekarz ostatnio mówił ze może już coś będzie widać między nogami ;D cały czas na kibelku siedzę przez stres przed tym badaniem... Trzymajcie kciuki żeby wszystko było Oki ;)

Będzie super. Odetchniesz jutro z ulgą [emoji846]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Oby :) bo ta wysoka wolna beta hcg to mi spokoju nie daje...

Też bym pewnie umierała. Mój mąż niczego nie jest świadomy. Podejście, jakoś to będzie. Pewnie bym go w tym stresie zabiła, a po badaniu żałowała, bo wszystko byłoby ok.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Miałam od początku wrażenie, że to chłopak, ale marzyłam o córci, więc tak życzeniowo myślałam, że to dziewczynka. Na tyle mocno, że nie dopuszczam innej możliwości. A dziś coś mikroskopijnego nam mignęło, ale to mogło być cokolwiek. Według dzisiejszego USG 10+3, według OM 10+1.
To mamy prawie takie same terminy, ja na 17 luty. Mi się znowu wydaje ze bedzie u nas kolejna córcia a tak podświadomie chciałabym dla męża synka ☺ Ale co tam, najważniejsze by dzieciaczki były zdrowe. A masz już dzieci, czy to będzie pierwsze? Ja o płci pewnie może coś się dowiem na prenatalne chyba ale to dopiero 8 sierpnia.
 
reklama
Do góry