reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

U mnie 10tc+4.
W czwartek na USG prenatalnym bedzie rowno 11tc+0 [emoji173]️[emoji173]️



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Ja wstępnie miałam mieć w ta środę byłabym w 11 tyg +3 dni, po ostatniej wizycie u mojej gin przełożyłam na później, bo Maluszek byłby za mały jeszcze w moim przypadku. Do 5 cm by nie urósł do tego czasu a lepiej żeby miał powyżej [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja to w ogóle mam pecha... Trzy dni temu zaczęła mi ósemka wychodzić i już wariuje tak boli. Też głupia nie miała kiedy :p kupiłam sobie bobodent i trochę pomaga
 
Kurcze dziewczyny ja się nie znam a i lekarz mi nic nie mówił... to znaczy że jutro badania prenatalne zrobi? To chyba obowiązkowe?

Ty nie jesteś w grupie ryzyka, dlatego nic nie mówił o prenatalnych. Usg genetyczne jak najbardziej między 11-14 tc powinnaś wykonać- te jest obowiązkowe [emoji6]

Ja to w ogóle mam pecha... Trzy dni temu zaczęła mi ósemka wychodzić i już wariuje tak boli. Też głupia nie miała kiedy :p kupiłam sobie bobodent i trochę pomaga

Oj współczuje




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
My dziś kończymy 11 tydzień. Ostatnio ten 11 nie był szczęśliwy ale wierzę źr tym razem będzie inaczej.. Inaczej oszaleje..

Znowu dziś mnie ścięło popołudniu, ponad godzinna drzemka zaliczona.. Nie wiem było lepiej a od nowa mogłabym spać i spać :rolleyes2: dziś mnie mega bolą piersi,brzuch trochę ciągnie, mdłości za to były tylko chwilowe wiec mam nadzieje ze juz niedługo odejdą w zapomnienie :D
 
reklama
Do góry