reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Monisiek od początku ciąży ani razu nie wymiotowalam, nie miałam mdlosci, bóle brzucha to miałam krótko i to koło owulacji i kilka dni po niej. Pobolewał mnie piersi. Od około 2 tyg minęły i teraz znowu troszkę pobolewaja. Może jest to związane z lozyskiem, nie wiem, nie znam się. Każda ciaza rozwija się swoim rytmem. Dziewczyny pisały tu o swoim kiepskim samopoczuciu, a moje było ok. Tak jakbym nie była w ciazy. Wszystko jest ok, dzieciątko się rozwija. Nie przejmuj się. Tak jak napisala Ci Shemsi każda ciaza. Podpisuje się pod jej słowami. Każda z nas jest inna.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Co do zgagi, Rennie jak najbardziej, ale w późniejszej fazie ciąży i nie przesadzać z ilościami...mi w dwóch pierwszych ciążach pomagało na początku mleko...teraz odpukać zgagi brak (aż boje się pisać, by nie zapeszyć)

Waga u mnie Ok 1 kg do przodu licząc od wagi z przed ciąży, bo w pierwszych tygodniach nieco schudłam

@mama_zuzanki to razem idziemy na badania [emoji12] u nas babiniec już jest, bo nawet pies to suka, wiec teraz to fajnie by było, gdyby jednak chłopak był [emoji6] co do dziewczyn, wolałyby brata, chociaż ostatnio Młodsza powiedziała, ze jednak siostra, żeby pomagała jej z miłości dokuczać Amelce (starszej) [emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam Was moje drogie.
Ja dzis umieram mam okropne mdlosci jeszcze tak nie mialam.
Ktos pisal o renni na zgage ponoc nie mozna tylko dostepne w ciazy na ta przypadlosc to gaviscon jest w zawiesinie i tabletkach aczkolwiek ja wole zawiesine szybciej dziala i dluzej.
A tak to wyglada
Mam to i niestety kupiłam w zawiesiny czego baaaaaaaardzo żałuję bo nie daje rady wypić. Odrzuca mnie...
Raz się zmusiłam prawie że zatykajac na siłę otwór gebowy żeby nie zwrocic i faktycznie działa! Tylko tabletki w moim wypadku lepiej by się sprawdziły...

Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
— Phil Bosmans
 
Monisiek od początku ciąży ani razu nie wymiotowalam, nie miałam mdlosci, bóle brzucha to miałam krótko i to koło owulacji i kilka dni po niej. Pobolewał mnie piersi. Od około 2 tyg minęły i teraz znowu troszkę pobolewaja. Może jest to związane z lozyskiem, nie wiem, nie znam się. Każda ciaza rozwija się swoim rytmem. Dziewczyny pisały tu o swoim kiepskim samopoczuciu, a moje było ok. Tak jakbym nie była w ciazy. Wszystko jest ok, dzieciątko się rozwija. Nie przejmuj się. Tak jak napisala Ci Shemsi każda ciaza. Podpisuje się pod jej słowami. Każda z nas jest inna.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Tylko pozazdrościć takiego samopoczucia :)

Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
— Phil Bosmans
 
Dziewczyny, a co z Martula1985? Nic się nie odzywa od kilku dni. Aż zaczęłam o niej myśleć, czy wszystko jest u niej ok. Wcześniej wpadła tutaj praktycznie codziennie.[emoji86]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, a co z Martula1985? Nic się nie odzywa od kilku dni. Aż zaczęłam o niej myśleć, czy wszystko jest u niej ok. Wcześniej wpadła tutaj praktycznie codziennie.[emoji86]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom

A Ona nie miała gdzieś jechać? Może się urlopuje...sama nie wiem, może trzeba by napisać do Niej na prv


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
A Ona nie miała gdzieś jechać? Może się urlopuje...sama nie wiem, może trzeba by napisać do Niej na prv


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Może masz rację. To teraz okres urlopowy wiec wypoczywa. Sprawdzałam i wyświetliło, że zagląda na forum...tylko nie daje znaku, że jest. Czyta nas nabierzaco żeby nie miec zaległości[emoji38]Pozdrowienia i calusy dla Ciebie Martus i dla maluszkow[emoji4]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Może masz rację. To teraz okres urlopowy wiec wypoczywa. Sprawdzałam i wyświetliło, że zagląda na forum...tylko nie daje znaku, że jest. Czyta nas nabierzaco żeby nie miec zaległości[emoji38]Pozdrowienia i calusy dla Ciebie Martus i dla maluszkow[emoji4]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom

Ode mnie również [emoji16]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Łykałas No-spe? Spróbuj, powinno przejśc i nie stresuj się, bo bóle się nasilają



Przy Emci jadłam dużo ostrego żarcia- efekt taki, ze teraz uwielbia sobie popieprzyć ziołowym pieprzem, bo za mało ostre [emoji12][emoji23]



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Ja wczoraj u szwagierki pierwszy raz od jakichś 2 lat zjadłam makaron :O Ale to dlatego że w domu nie zjadłam obiadu bo było mi niedobrze a potem jak mi przeszło to brałam co dawała :D

Co do ostrego to ja tam jem i w pierwszej ciąży też jadłam. Takie mi smakuje i już.
 
reklama
Ja wczoraj u szwagierki pierwszy raz od jakichś 2 lat zjadłam makaron :O Ale to dlatego że w domu nie zjadłam obiadu bo było mi niedobrze a potem jak mi przeszło to brałam co dawała :D

Co do ostrego to ja tam jem i w pierwszej ciąży też jadłam. Takie mi smakuje i już.

Pewnie, nie ma co sobie odmawiać [emoji16] im więcej smaków dziecko pozna w łonie matki tym lepiej [emoji12]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry