reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

DorciaMamaOlka, kurczę 9,5h jazdy samochodem, chyba poszukam bliżej ;)

monmon, ja dopiero 31.07 dostanę skierowanie i będę robić USG + pappa, pierwszą ciążę straciłam a w drugiej miałyśmy pępowinę dwunaczyniową przy której trzeba pilnować czy maluch się prawidłowo rozwija
 
reklama
monmon a Ty jak robisz?
Ja niby jestem zapisana na prenatalne ale chyba z nich zrezygnuje.
Wyniki badan laboratoryjnych wyszly mi wszystkie dobrze i moj gin jakos specjalnie nie namawial mnie na nie. Kazal przemyslec.
Zapisalam sie na nie bo maz powiedzial ze nie bedzie na dziecku oszczedzal ale wsrod znakomych na 3 ciaze jedna robila prenatalne i powiedziala ze jesli wyniki sa ok i lekarz nie namawia to by nie robila. U mniej na prenat wyszlo ze z dzieckiem jest cos nie tak a na usg polowkowym wyszlo w porzadku ale przeszlo 10 tydz sie nastresowala. Dziecko urodzila zdrowe. Dlatego ja pojde na samo usg.
 
Cześć Dziewczyny :-) :)
Cały tydzień starałam się podczytywac w pracy ale odpisać się nie dało a w domu goście wiec tez trochę ciężko było znaleźć wolną chwilę.
Teraz mam tydzień urlopu jupiii :):):)
W pracy zaczęli poszukiwania kogoś na moje miejsce tak żebym jescze przeszkolić zdążyła, a potem już mam iść i odpoczywać :tak:
Witam nowe mamusie :biggrin2:
Gratuluję dobrych wieści wizytujacym :biggrin2:
Tasiorek przytulam wirtualnie :(
 
@asieek to odpoczywaj Kochana...u mnie niestety nie dałam rady poczekać na nowa osobę, z tego co mogłam przeszkoliłam cześć osób pracujących...resztę co pilniejsze będę robiła z domu, a jak kogoś znajda przeszkole telekonferencja lub u siebie w domu


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Witam się wieczornie. Ja jeszcze tydzień pracuje i w końcu będę odpoczywała. Jutro mam badania prenatalne, boję się okrutnie ale staram się myśleć pozytywnie. Niestety nie będzie mojego męża, więc idziecie ze mną wszystkie bez wyjątku! Odwdzięczę się tym samym ;-);-);-)
 
Witam się wieczornie. Ja jeszcze tydzień pracuje i w końcu będę odpoczywała. Jutro mam badania prenatalne, boję się okrutnie ale staram się myśleć pozytywnie. Niestety nie będzie mojego męża, więc idziecie ze mną wszystkie bez wyjątku! Odwdzięczę się tym samym ;-);-);-)

Idziemy, oczywiście, ze idziemy i będziemy się cieszyły razem z Tobą, bo przecież wszystko będzie dobrze [emoji16]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam się wieczornie. Ja jeszcze tydzień pracuje i w końcu będę odpoczywała. Jutro mam badania prenatalne, boję się okrutnie ale staram się myśleć pozytywnie. Niestety nie będzie mojego męża, więc idziecie ze mną wszystkie bez wyjątku! Odwdzięczę się tym samym ;-);-);-)

Jasne ze idziemy:tak: sciskam mocno bo wiem ze dobrze wszystko
 
Dziewczyny czy ktoras z was miedzy 11 a 13 tyg robi samo usg szczegolowe czy kazda robi lacznie z prenatalnymi?

Witam się wieczornie. Ja jeszcze tydzień pracuje i w końcu będę odpoczywała. Jutro mam badania prenatalne, boję się okrutnie ale staram się myśleć pozytywnie. Niestety nie będzie mojego męża, więc idziecie ze mną wszystkie bez wyjątku! Odwdzięczę się tym samym ;-);-);-)

Ja w piątek robię tylko USG prenatalne. I też idę bez męża ale za to zabieram córki.
 
Witam się wieczornie. Ja jeszcze tydzień pracuje i w końcu będę odpoczywała. Jutro mam badania prenatalne, boję się okrutnie ale staram się myśleć pozytywnie. Niestety nie będzie mojego męża, więc idziecie ze mną wszystkie bez wyjątku! Odwdzięczę się tym samym ;-);-);-)
Tak jest! [emoji6]

Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
— Phil Bosmans
 
reklama
Do góry