reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
Ja mam termin na 24 luty. Ciekawe co tam w brzuszkach nam się chowa :D Ja nie mogę się już doczekać, żeby się dowiedzieć :D

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja również. Bawię się już, wstyd sie przyznac, w te glupkowate wrozby z fusów. [emoji2]Testy z sody, czerwonej kapusty itp. Obserwuje nawet kształt brzucha ale jeszcze za mały zyby stwierdzić czy jest jak pileczka, czy szpiczasty[emoji4]wiem...obciach ale tak nie mogę się doczekac, że mnie skreca[emoji4]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Prenatalne? O ludu, też w zbliżonym terminie. Skisnę do tego czasu [emoji16]
Prenatalne mam zrobić między 11-18 sierpnia. Może na tych prenatalnych się dowiemy co tam się chowa w brzusiu. Mi się marzyła córcia Małgosia, ale przeczuwam od początku, że to będzie synek:D

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ruby Charm mamy suwaczki na tym samym etapie :) ale Ty masz wcześniejszy termin? B ja na 27.02 dopiero. Ja mam prenatalne zrobić m 11-14 sierpnia :)
 
reklama
Prenatalne mam zrobić między 11-18 sierpnia. Może na tych prenatalnych się dowiemy co tam się chowa w brzusiu. Mi się marzyła córcia Małgosia, ale przeczuwam od początku, że to będzie synek:D

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Też marzę o córci, ale nic nie przeczuwam. Jak myślę o Bobo to ciągle jako dziewczynce, ale to chyba nie intuicja.
 
Do góry