reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

coldold to jest właśnie 0,4... mi jedna ginekolog jak się zaczęliśmy starać dała właśnie 5 mg na receptę, bo ona tak daje, a moja prowadząca gin teraz powiedziała, że może być i żeby nie zmieniać. W pierwszej ciąży brałam 0,4.... zgłupiałam o_O

może przez pogodę się gorzej czujesz?

MamaZuzanki borelioza nie ma podobno wpływu na dziecko. A jeśli przez przypadek ci wykryli to lepiej, im wcześniej wykryta, tym łatwiejsze leczenie... a może to po prostu pomyłka, skoro i tak coś namieszali
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja się cały czas zastanawiam, czy dzwonić do mojej gin i iść dzisiaj na wizytę, czy czekać ten tydzień do planowanej... Ehh wszyscy wkoło mówią, że nie można tak się zadręczać myślami, ale myślę, że tylko te z Was, które też przez to przeszły mnie rozumieją...
 
coldold to jest właśnie 0,4... mi jedna ginekolog jak się zaczęliśmy starać dała właśnie 5 mg na receptę, bo ona tak daje, a moja prowadząca gin teraz powiedziała, że może być i żeby nie zmieniać. W pierwszej ciąży brałam 0,4.... zgłupiałam o_O

może przez pogodę się gorzej czujesz?

MamaZuzanki borelioza nie ma podobno wpływu na dziecko. A jeśli przez przypadek ci wykryli to lepiej, im wcześniej wykryta, tym łatwiejsze leczenie... a może to po prostu pomyłka, skoro i tak coś namieszali
Nie znam się na tym, biorę to i mam nadzieję, że jest dobrze [emoji16]
No ta duchota nie działa na mnie dobrze [emoji58]
 
Witajcie Kochane.
U mnie od rana smutek i łzy. W środę byłam u lekarza z pierwszymi wynikami badań no i okazalo sie ze nie zrobili mi jednej toksoplazmozy tylko był wynik dodatni na bolerioze. Lekarz był zdziwiony bo nie dawał na bolerioze skierowania i stwierdził że to pewnie jakaś pomyłka w wynikach. Wczoraj zadzwonili do mnie z laboratorium powiedzieć żebym zgłosiła się na ponowne badanie na tą toksoplazmoze. Rano pojechałam i prosiłam o wyjaśnienie co z tym wynikiem na bolerioze. Panie powiedziały mi że przez pomyłkę zrobiono mi badania na bolerioze no i wyszły one dodatnie. Jestem w ogromnym szoku, nigdy nie miałam kleszcza i żadnych objawów jak rumień. Nie wiem co dalej. Nie mogę dodzwonić się do swojego lekarza. :sad::sad::sad:

Kochana w szoku jestem...taka pomyłka??? Cóż myśle, ze będzie dobrze [emoji182]

mama_zuzanki bedzie dobrze. Zobaczysz dostosuja Ci leczenie i bedzie super maluch.

Co do ciuszkow to jantez boje sie ogladac ale moj maz caly czas robi wzory nastepnych bodow dla malucha. Narazie dopoki sie nie dowiemy jaka plec to robi takie uniwersalne.

A ja dzis w strachu. Ostatnimi dniami bylam tak zmeczona ze z lozka nie moglam wyjsc a dzis czuje sie za dobrze... Kurcze boje sie starsznie sie boje czy wszystko bedzie dobrze a tu do 1.08 jeszcze tyle czasu zeby zobaczyc malucha.

Tylko się cieszyć Kochana, ze energii masz więcej...oj jak ja bym chciała lepiej się poczuć [emoji6]

Witajcie.

Też się dziś gorzej czuje. Okropne mdłości mam. I ta duchota też nie pomaga :(

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom

Skarbie odpoczywaj dziś [emoji182]




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochane dziewczyny z Wrocławia, Warszawy, Łodzi i bliskich okolic mam pytanie i wielka prośbę o pomoc.
Kończy mi się duphaston a mój lekarz jest ma urlopie. Myślałam, że mam jeszcze jedno opakowanie a tu zonk. Czy któraś z Was by miała odsprzedać jedno opakowanie albo pożyczyć a ja bym oddala jak bym zdobyła receptę. Niestety lek kończy mi się w niedzielę a nie chce płacić kupy kasy za pójście do przypadkowego lekarza by tylko receptę wypisał. Gapa jestem :-(
 
reklama
Do góry