reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Dorcia bierz nospe nawet 3 razy dziennie a dupka bierzesz ??w jakiej dawce ??

Mnie ciagna czasem pachwiny i brzuch i mam odpoczywac ewentualnie nospe brac ale odkad zwiekszyli mi dupka jest lepiej.

Ja mam termin na 26 luty ale przy trojce chcialabym przynajmniej do polowy stycznia wytrzymac.
Na prenatalne chce sie zapusac w terminie od 7 do 11 ale ta sie tam upiera ze po 11 bedzie dobrze.
Bede tam dzwonic 28 i sie upre i koniec.
Dupka mam 2* dziennie i kursują dowcipna tak samo

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny czy któraś z Was robiła sernik z beza. Kurcze, tak się starałam, a wyszło jak zawsze. Beza nie jest krucha tylko się ciągnie. Co robię nie tak? Ubilam białko, dodałam cukier puder. Na sernik położyłam 15 minut przed wyłączeniem piekarnika. Czy ja za mało Ubilam to białko? Robiłam ze 3 może 4 razy i nigdy mi nie wyszło. Poddaje się! !!!!!

Sent from my SM-G900F using Forum BabyBoom mobile app
 
Dziewczyny czy któraś z Was robiła sernik z beza. Kurcze, tak się starałam, a wyszło jak zawsze. Beza nie jest krucha tylko się ciągnie. Co robię nie tak? Ubilam białko, dodałam cukier puder. Na sernik położyłam 15 minut przed wyłączeniem piekarnika. Czy ja za mało Ubilam to białko? Robiłam ze 3 może 4 razy i nigdy mi nie wyszło. Poddaje się! !!!!!

Sent from my SM-G900F using Forum BabyBoom mobile app

Ja nie pomoge bo z moimi zdolnosciami to ta beza by wybuchla [emoji23]


Dwa serca pod sercem [emoji173]️[emoji173]️
 
Ja 3 lata temu miałam wycinanego mega wielkiego guza z macicy.Jedyny plus tego wszystkiego ze u mnie sn nie wchodzi w grę ryzyko pęknięcia macicy.Balam się strasznie bolu po cesarce , przy wycięciu guza tydzień leżałam z gorączką i byłam strasZnie obolala masakra po prostu.a po cesarce szok :)strasznie szybko doszłam do siebie po 2 dniach zapomniałam że ja miałam.Dziewczyna z którą leżałam rodziła 2 dni:oo: przez tydzień nie mogła usiąść na dupie:(
O 20.40 miałam cc o 10 następnego dnia wstałam i poszłam pod prysznic i już ogarniałam siebie i małego jak tylko go dostawałam. Byłam przygotowana na ból, ale o wiele większy niż był. Moja sąsiadka rodziła dwa dni, nie miała już siły i prosiła o cc powiedzieli jej, że absolutnie bo skoro weszło to i wyjdzie. Wypchali z niej na siłę dziecko ugniatając jej brzuch. Całe krocze miała pokiereszowane, popękała, przez dwa miesiące nie mogła normalnie funkcjonować, siedziała na specjalnej poduszce. Powiedziała, że więcej dzieci nie będzie miała. Także poród SN, o nie nie! Ja dziękuję
 
W 1 ciąży czułam ze będzie chłopiec w 2 lekarz powiedział 97%chłopiec marzyłam o dziewczynce wiec trochu mnie podlamalo a w 33 tyg okazało się ze dziewczynka i to dopiero bylo....czułam się trochu oszukana bo prawie całą ciążę do brzuszka mówiliśmy Filip [emoji23] no i juz nie wierzyłam ze na 100%będzie dziewczynka czekałam aż do porodu.

Napisane na SM-N910F w aplikacji Forum BabyBoom
 
O 20.40 miałam cc o 10 następnego dnia wstałam i poszłam pod prysznic i już ogarniałam siebie i małego jak tylko go dostawałam. Byłam przygotowana na ból, ale o wiele większy niż był. Moja sąsiadka rodziła dwa dni, nie miała już siły i prosiła o cc powiedzieli jej, że absolutnie bo skoro weszło to i wyjdzie. Wypchali z niej na siłę dziecko ugniatając jej brzuch. Całe krocze miała pokiereszowane, popękała, przez dwa miesiące nie mogła normalnie funkcjonować, siedziała na specjalnej poduszce. Powiedziała, że więcej dzieci nie będzie miała. Także poród SN, o nie nie! Ja dziękuję

Ja miałam CC przed 23:00 o 8:00 już wstałam...ciężko było się wyprostować, ale dałam radę, po drugim CC było znacznie lepiej [emoji846]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczynki, chciałam od jutra zwolnienie z pracy na tydzień, mamy ciężką pracę w tym tygodniu, a szef mi nie chce ulżyć, więc stwierdziłam, że pójdę na zwolnienie choć na tydzień, potem popracuje tydzień do urlopu i po urlopie już do pracy nie wrócę. Ale mój lekarz jak do niego dziś zadzwoniłam się okazało, że jest na urlopie poza krajem... i mówi mi, że mam iść do rodzinnego, a dalsze zwolnienie od będzie kontynuował jak wróci. I teraz się zastanawiam czy iść do rodzinnego po zwolnienie czy inaczej to rozwiązać. Same problemy w tej pracy:/ Sorki że Wam ciągle o tej pracy nawijam, ale to moja zmora teraz...

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry