reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
marluk210 u mnie z piersiami podobnie. Nawet mam wrażenie że ostatnio jakby się zmniejszyły trochę... Ale nie bolą już tak jak na początku [emoji4]

Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
— Phil Bosmans
 
Ee no z ta plcia i przeczuciami to roznie bywa ale czytalam, ze w 70% przeczycia kobiet sie sprawdzaja w kwestii plci.

Ja nie wiem czemu ale w myslach o moich Bablach mysle jako o dziewczynakach. Jak probuje myslec o chlopcach to mam wrazenie, ze mysle o jakichs obcych dzieciach, kompletnie nieswojo czyje sie z mysla o chlopcach. Jakby mi ktos dzieci podmienil.
A znajome co wiedza o ciazy juz 2 razy w rozmowie mowili jak o dziewczynkach a ja nic im o plci nie mowilam.

Ciekawe czy sie to sprawdzi [emoji33]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
U mnie każdy mówi ze chłopak, ja jakoś tez tam wewnętrznie czuje, ale się nie nastawiam...zobaczymy [emoji846]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja od początku czuje ze to chłopak będzie. Nie wiem czemu ale tak czuję. U moich koleżanek i siostry przewidzialam co będzie i się za każdym razem sprawdziło więc może mam jakiś dar proroczy... [emoji6]

Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
— Phil Bosmans
 
Ja od początku czuje ze to chłopak będzie. Nie wiem czemu ale tak czuję. U moich koleżanek i siostry przewidzialam co będzie i się za każdym razem sprawdziło więc może mam jakiś dar proroczy... [emoji6]

Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
— Phil Bosmans

Tez się jeszcze nie pomyliłam [emoji12] ani u siebie ani u innych, ale zawsze może być ten pierwszy raz [emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, wychodzi mi opryszczka na ustach (nie pierwszy raz, średnio 2, 3 razy w roku mnie trafia). Macie jakieś doświadczenia, czym to zwalczyć? Zastosowałam już dzisiaj czosnek i miód.

Hej, zastosuj tonisan h zupełnie bezpieczny w ciąży :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja od początku czuje ze to chłopak będzie. Nie wiem czemu ale tak czuję. U moich koleżanek i siostry przewidzialam co będzie i się za każdym razem sprawdziło więc może mam jakiś dar proroczy... [emoji6]

Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
— Phil Bosmans
Użyj swego daru i przepowiedz i mnie, bo ja niestety nic nie czuje.[emoji4] Jednego dnia mowie, ze chłopak innego zmieniam na dziewczynke. Sama nie wiem, nie czuje tego, zgubiłam intuicje

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry