reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
Dziewczyny, wychodzi mi opryszczka na ustach (nie pierwszy raz, średnio 2, 3 razy w roku mnie trafia). Macie jakieś doświadczenia, czym to zwalczyć? Zastosowałam już dzisiaj czosnek i miód.
Ja juz zaliczyłam od początku ciąży trzy. Lekarz przepisuje mi heviran 200 i smaruje maścią dostępna w aptece bez recepty. Niby te leki na wirusa opryszczki nie maja wpływu na malucha. Organizm jest poprostu osłabiony.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Przykro mi, że taki uparciuch. Jak to się mówi, do tanga Trzeba dwojga i sama głową muru nie przebijesz. Może jak pomieezkasz u mamy dłużej to zrozumie, że popełnia blad i podejmie jakieś kroki. Albo rozmowę z rodzicami albo własne mieszkanie. Bo może wystarczy z rodzicami porozmawiać i wypracować jakiś kompromis.
 
Jej jak ktos nigdy nie mial takiej sytuacji to nawet ciezko doradzic. Wiem ze najwazniejsze w zwiazku jest to zebyscoe to Wy byli dla siebie najwazniejsi. My wspolnie przetrwalismy 14 operacji i zabiegow meza i choc bywalo naprawde ciezko to milosc pomogla. Ale my zawsze za soba jak w dym wiec nie potrafie nic doradzic. Ale z calego serca mam nadzieje ze jesli jeszcze nie sie opamietal to zrobi to jak tylko wezmie maluszka na rece i bedziecie bardzo szczesliwi a jedno bedzie za drugim
 
Ja przy 2 ciąży z zakupami nie szalałam zresztą w 33 tyg okazało się ze jednak będzie dziewczynka wiec odechciało mi się zakupów bo zglupialam :) większość miałam po synku jedynie przy okazji kupilam parę rzeczy ,z chemii tez wielce nic nie szalałam bo uważam ze to bez sensu i nie potrzebne chyba że dziecko to atopowiec.Teraz pewnie będzie tak samo zbiore się na koniec ciąży ;) a w razie wu jest mąż zakupy tez umie zrobić

Napisane na SM-N910F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ehh a ja znow mam spadek nastroju :( stres i strach :( znow czekam na czwartek jak na wyrok :(
Jesli uda mi sie szczesliwie urodzic te dzieci to moja ostatnia ciaza. Ja sie so tego nie nadaje. Wykancza mnie ten ciagly stres :(


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja już mam pieluchy i pościel, ale tylko dlatego, że w pewnym sklepie internetowym był chyba jakiś błąd systemu i były Pampersy, pościel po 5 zł.
Kupiłam 9 paczek i część dałam siostrze [emoji1]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ehh a ja znow mam spadek nastroju :( stres i strach :( znow czekam na czwartek jak na wyrok :(
Jesli uda mi sie szczesliwie urodzic te dzieci to moja ostatnia ciaza. Ja sie so tego nie nadaje. Wykancza mnie ten ciagly stres :(


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Ja mam to samo. Wszyscy mnie wyklinają, że dziecko będzie jedynakiem, ale ja nie dam rady. I też czekam na badanie, jutro wszystko co się da z krwi. Zabulę jak za zboże. A ok. 26 USG. Nawet nie będę Wam mówić jakie mam myśli.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam to samo. Wszyscy mnie wyklinają, że dziecko będzie jedynakiem, ale ja nie dam rady. I też czekam na badanie, jutro wszystko co się da z krwi. Zabulę jak za zboże. A ok. 26 USG. Nawet nie będę Wam mówić jakie mam myśli.

A czemu nie robisz badań na NFZ. Jeszcze może zdążysz przed 26 zapisać się do gina na NFZ i da Ci skierowanie. Przecież nie musi wiedzieć, że chodzisz prywatnie.

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja już mam pieluchy i pościel, ale tylko dlatego, że w pewnym sklepie internetowym był chyba jakiś błąd systemu i były Pampersy, pościel po 5 zł.
Kupiłam 9 paczek i część dałam siostrze [emoji1]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
To dobry biznes zrobilas :)
 
Do góry