reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
Cześć dziewczyny, ja dziś bardzo intensywnie spędzałam czas, prawie cały dzień na zakupach związanych z remontem, później szybki obiad, chwila odpoczynku i jeszcze mąż wyciągnął mnie na lody i długi spacer, i jeszcze oglądaliśmy szafę do kupienia :D Jestem wycieńczona...

Poruszyłyście trudne tematy odnośnie mieszkania i teściów i mężów... Ech szkoda, że życie nie jest takie łatwe i proste. A może jest tylko my to wszystko komplikujemy...

Odnośnie wyprawki to w pierwszej ciąży moja mama zaczęła zakupy bardzo szybko, a ja po usg połówkowym, gdy wiedziałam, że jest ok zaczęłam kompletować wyprawkę. Prawie wszystko kupiłam przez internet, polowałam na okazje:D teraz w sumie muszę tylko dokupić łóżeczko i pościel, bo wszystko mam, ewentualnie wymienić kilka drobiazgów np podgrzewacz do butelek. No i jeśli będzie dziewczynka będę miała tę przyjemność wymiany dziecięcej garderoby, a jeśli będzie chłopiec to mam wszystko i z głowy :D moja babcia była bardzo przeciwna robieniu wyprawki przed porodem, ale myślę, że to wynika z tego, że dawniej nie było badań, nie było usg i do końca kobieta nie wiedziałea co będzie, pozatym medycyna była na o wiele niższym poziomie i śmiertelność noworodków i kobiet podczad porodu i połogu była duża... Nie wyobrażam sobie nie mieć wyprawki przed porodem. Syna urodziłam prawie miesiąc przed terminem i wszystko miałam, nawet wcześniej spakowane torby. Z moim ciśnieniem może być różnie i teraz też muszę być gotowa na każdy tetmin...

Dziewczyny dziś zaczęłam 13 tc, jutro usg genetyczne.... Trzymajcie kciuki, dobrej nocy:)
 
@Forrester lo matko co tak daleko? [emoji33]

Dobijta mnie. Chce juz czwartek i chce wiedziec na czym stoje. Te 3 dni beda dla mnie katorga [emoji30]




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ech... Mój Luby wraca do kraju. A ja lecę za nim (ale to źle brzmi po napisaniu[emoji6]).
I tym sposobem ze swojego rodzinnego Śląska przeteleportuję się nad ocean. Już teraz obżeram się bigosem, pierogami i żurkiem, żeby zrobić sobie mentalne zapasy [emoji12]

Paraplu, pomyśl sobie inaczej - jeszcze 3 dni i odetchniesz z ulgą bo zupełnie wszystko będzie w porządku :) a później zapraszam na wakacje z całą szczęśliwą familią ;)
 
Dziewczyny, sorry za taki gowniany temat, ale jał jest u Was z wyproznianiem? Mnie najpierw zakorkowalo na dwa tygodnie a teraz prawie nie mogę wyjść nigdzie bp muszę latać po 3-4 razy :/ No o 5.30 to na WC jeszcze nie siedziałam :/
 
Witam Was Kochane Brzuchatki w ten deszczowy dzień,

Właśnie po trzech tygodniach zwolnienia szykuje się do pracy- Ok ciekawe ile dam radę dziś usiedzieć [emoji6]

@Forrester lo matko co tak daleko? [emoji33]

Dobijta mnie. Chce juz czwartek i chce wiedziec na czym stoje. Te 3 dni beda dla mnie katorga [emoji30]




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Ja też czekam na czwartek jak na zbawienie, też mm wizytę.
Jutro idę zrobić badania do laboratorium.

Dziewczyny do czwartku już niedaleko, będzie dobrze. Dacie radę. Postarajcie przez ten czas pomyśleć o czymś przyjemnym [emoji8]

Cześć dziewczyny, ja dziś bardzo intensywnie spędzałam czas, prawie cały dzień na zakupach związanych z remontem, później szybki obiad, chwila odpoczynku i jeszcze mąż wyciągnął mnie na lody i długi spacer, i jeszcze oglądaliśmy szafę do kupienia :D Jestem wycieńczona...

Poruszyłyście trudne tematy odnośnie mieszkania i teściów i mężów... Ech szkoda, że życie nie jest takie łatwe i proste. A może jest tylko my to wszystko komplikujemy...

Odnośnie wyprawki to w pierwszej ciąży moja mama zaczęła zakupy bardzo szybko, a ja po usg połówkowym, gdy wiedziałam, że jest ok zaczęłam kompletować wyprawkę. Prawie wszystko kupiłam przez internet, polowałam na okazje:D teraz w sumie muszę tylko dokupić łóżeczko i pościel, bo wszystko mam, ewentualnie wymienić kilka drobiazgów np podgrzewacz do butelek. No i jeśli będzie dziewczynka będę miała tę przyjemność wymiany dziecięcej garderoby, a jeśli będzie chłopiec to mam wszystko i z głowy :D moja babcia była bardzo przeciwna robieniu wyprawki przed porodem, ale myślę, że to wynika z tego, że dawniej nie było badań, nie było usg i do końca kobieta nie wiedziałea co będzie, pozatym medycyna była na o wiele niższym poziomie i śmiertelność noworodków i kobiet podczad porodu i połogu była duża... Nie wyobrażam sobie nie mieć wyprawki przed porodem. Syna urodziłam prawie miesiąc przed terminem i wszystko miałam, nawet wcześniej spakowane torby. Z moim ciśnieniem może być różnie i teraz też muszę być gotowa na każdy tetmin...

Dziewczyny dziś zaczęłam 13 tc, jutro usg genetyczne.... Trzymajcie kciuki, dobrej nocy:)

Gratuluje [emoji16] i mocno trzymam kciuki

Dziewczyny, sorry za taki gowniany temat, ale jał jest u Was z wyproznianiem? Mnie najpierw zakorkowalo na dwa tygodnie a teraz prawie nie mogę wyjść nigdzie bp muszę latać po 3-4 razy :/ No o 5.30 to na WC jeszcze nie siedziałam :/

Kochana ja jak narazie mam lekkie zatwardzenia, ale raz dziennie się wypróżniam, tylko z "ciężką dupą" [emoji12]...to normalne, ze tak jest...nasze hormony buzują...w oby ciążach tak mialam i trzecia widać choć pod tym katem nie jest odmienna [emoji6]...trzeba zwiększyć dawkę błonnika (jedząc naturalne produkty oczywiście )


Miłego dnia [emoji182]

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Dotkass u kogo deszczowy... U mnie zapowiada się piękny dzień :) tym bardziej, że nareszcie zobaczę małego człowieka, który sobie we mnie radośnie rośnie ;) z tego co pamiętam, któraś z was też dostąpi dzisiaj tego zaszczytu. Na razie jestem podekscytowana, o dziwo nie stresuje się, że coś może być nie tak ;) a jak tam u was z mdłościami, chyba już trochę odpuscily, bo coś się nikt nie skarży. Mnie jeszcze męczą, głównie wieczorami. @Paraplu, staraj się nie snuć czarnych myśli, odganiaj je od razu, nie pozwól im rosnąć i rosnąć, bo oszalejesz. Masz nad tym kontrolę, na prawdę. Następnym razem jak cię dopadnie, zatrzymaj ten strumień mysli i powiedz sobie: "a dlaczego ma być tak przecież równie dobrze może być dobrze". Mi przeważnie pomaga :) lata praktyki...
 
@mavika u mnie gorzej na chwile obecna :( przez to taki brzuch mam wielki :( normalnie to raz dziennie chodzilam do WC na dwojke a teraz jak uda sie raz na 3 dni to swieto.

@Dotkass powodzenia w pracy :)

Ehh no jakie to jest irytujace, najpierw obudzil mnie pecherz a teraz zoladek krzyczacy "jesc!".
Moja suczka to jest udana :) ma mieciutkie legowisko a wlazla na swieze ubranie i spi do tej pory w najlepsze [emoji23]
Nawet nie reaguje na wolanie a zawsze rano nas budzi zebysmy ja wzieli do lozka i poprzytulali. A dzisiaj nic! Spi krolewna na praniu.

1500271692-aaaaaa.jpeg



Dwa serca pod sercem [emoji173]️[emoji173]️
 
Witajcie w poniedzialek. Nie nadrobię Was, nie dam rady przeczytać tego co naskrobałyście przez weekend ;)

Ja dziś zamierzam poinformować szefa o ciąży, może mnie trochę odciąży, a jeśli nie to w sierpniu idę na urlop i po urlopie na zwolnienie i to z czystym sumieniem ;) ;) ;)

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@Shemshi u mnie niestety deszczowy, ale ciepły [emoji16] nawet mi dziś pasuje taka pogoda po tym wczorajszym gorącym dniu...powodzenia na wizycie


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry