reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Myśle ze w połowie drugiego trymestru fajnie będzie utworzyć wątek wyprawkowy (teraz jeszcze za wcześnie)...każda z doświadczonych Mam będzie mogła pomoc co warto kupić, a co jest np kompletnie przereklamowane [emoji6]...wiem po sobie, ze przy pierwszym dziecku się szaleje i często kupuje nie do końca przydatne rzeczy, moja lista się mocno zmieniła przy drugim dziecku, zapewne przy tym tez coś się doda coś odejmie [emoji16]
Co Wy na to?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Również jestem za, bo obawiam się że z racji pierwszego dzieciątka, kupię wiele niepotrzebnych rzeczy.. ☺️
 
reklama
Ja może też nie będę się wypowiadać na temat rodziny,teściów...moja sytuacja jest idiotyczna i walczę z nią chociaż i tak jestem na pozycji przegranej...Nie radzę sobie kompletnie z sytuacja jaka panuje u mnie w domu i raczej już mi to wisi :/

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
To może czas pomyśleć o przeprowadzce na swoje? Z tesciami i rodzicami to dobrze na niedzielnym obiedzie bo mieszkanie razem to musi być katorga. Nawet jak najlepsi pod słońcem.
Powiedz to mojemu mężowi :) bo mi brakuje już argumentów...w końcu będzie tak że sama się wyniose i postawie go przed faktem dokonanym

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Powiedz to mojemu mężowi :) bo mi brakuje już argumentów...w końcu będzie tak że sama się wyniose i postawie go przed faktem dokonanym

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom

Hehe, to by się zdziwił.
Jak się dzidzia urodzi i będzie płakać w nocy to pod sypialnie teściów. Po tygodniu sami zaproponują przeprowadzkę. A tak na serio, to dlaczego mąż się nie chce przeprowadzić skoro widzi, że jesteś nieszczęśliwa?
 
Hehe, to by się zdziwił.
Jak się dzidzia urodzi i będzie płakać w nocy to pod sypialnie teściów. Po tygodniu sami zaproponują przeprowadzkę. A tak na serio, to dlaczego mąż się nie chce przeprowadzić skoro widzi, że jesteś nieszczęśliwa?
Wydaje mi się,że czuję się w obowiązku żeby im pomagać,czuję dług wdzięczności za to,że wszystko nam zapisali...i co z tego skoro nie możemy sami niczego zrobić,ulepszyć,naprawić bo według nich wszystko jest dobre bo ONI TO ZROBILI...wielki ogród gdzie nie mam ani jednego kwiatka,zero własnego zdania i ciagla kontrola...tak na prawdę nie stać nas na kupno mieszkania,ale można wynająć ...mamy ziemię która będziemy chcieli sprzedać ale dopiero za dwa lata bo przepisy inaczej zabraniają i wtedy budujemy swoje,a do tego czasu chyba zwariuje...

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wydaje mi się,że czuję się w obowiązku żeby im pomagać,czuję dług wdzięczności za to,że wszystko nam zapisali...i co z tego skoro nie możemy sami niczego zrobić,ulepszyć,naprawić bo według nich wszystko jest dobre bo ONI TO ZROBILI...wielki ogród gdzie nie mam ani jednego kwiatka,zero własnego zdania i ciagla kontrola...tak na prawdę nie stać nas na kupno mieszkania,ale można wynająć ...mamy ziemię która będziemy chcieli sprzedać ale dopiero za dwa lata bo przepisy inaczej zabraniają i wtedy budujemy swoje,a do tego czasu chyba zwariuje...

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
No to może wynajęcie mieszkania a pomoc rodzicom i Twoim teściom w tzw. Wolnym czasie? Czasem lepiej biedniej i na swoim Niż na bogato u teściów.Nie chce być ciocią dobra rada ale tak przecież nie da się żyć. Mąż wie, że cierpisz? Przecież można pomagać rodzicom nie mieszkając z nimi.
 
reklama
No to może wynajęcie mieszkania a pomoc rodzicom i Twoim teściom w tzw. Wolnym czasie? Czasem lepiej biedniej i na swoim Niż na bogato u teściów.Nie chce być ciocią dobra rada ale tak przecież nie da się żyć. Mąż wie, że cierpisz? Przecież można pomagać rodzicom nie mieszkając z nimi.
Oczywiście,że wie .... Teraz jestem ciągle u mamy bo tam nie chce mi się wracać ....jestem wściekła :( oczywiście,że Twoja rada to najlepszy pomysł,ale on jest uparty i ciągle powtarza,że wszystko się zmieni

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry