reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
Wiesz, białe kozaczki, gofry, selfie i tego typu sprawy - niestety :-(

Idealnie dla mnie! [emoji23]

Właśnie przerażają mnie te tłumy, już kilka razy planowaliśmy jechać, ale zawsze zmienialiśmy plany, teraz na pewno nie pojadę, chyba że palcem po mapie ;) muszę leżeć, więc leżę. Nawet zrezygnowałam z wakacji które wykupilismy w styczniu, straciliśmy kupę kasy ale mówi się trudno, bo dopiero teraz spełniają się marzenia :)
 
Nie darady was nadrobić :(
Ja narazie czuje się bardzo zmęczona jedna nie przespana noc i cały tydzień w tyle do tego łapie mnie przeziębienie :/

Napisane na SM-N910F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Rewelacja [emoji16]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

A od czego zależy zmniejszenie brania dawek progesteronu? Ja teraz biorę Duphaston co 8 godzin i luteinę na noc dopochwowo i mam serdecznie dość i jak mam brać to cholerstwo jeszcze do lutego to nie dam chyba rady ani fizycznie ani psychicznie ani finansowo, już wydałam 300 zł na leki a dupek 2 opakowania, to koszt ok 65 zł a idą jak woda :-(
 
W ogole w Polsce jest tak w tych wszystkich wiekszych gorskich miejscowosciach. Ale nic jak chec jazdy to chec jazdy do Zakopanego. Ale ma tez swoj urok. :-D ale ja i tak je lubie. Ma swoj bardzo specyficzny klimacik:biggrin2:ja w ciazy nie oczekuje spacerow wysokogorskich wiec bedzie to w tym roku mila odmiana od zeszlorocznych fiordow:)
 
Nie darady was nadrobić :(
Ja narazie czuje się bardzo zmęczona jedna nie przespana noc i cały tydzień w tyle do tego łapie mnie przeziębienie :/

Napisane na SM-N910F w aplikacji Forum BabyBoom

Współczuje, zdrówka zatem życzę...herbatka z malinami i miodem i pod kocyk


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Idealnie dla mnie! [emoji23]

Właśnie przerażają mnie te tłumy, już kilka razy planowaliśmy jechać, ale zawsze zmienialiśmy plany, teraz na pewno nie pojadę, chyba że palcem po mapie ;) muszę leżeć, więc leżę. Nawet zrezygnowałam z wakacji które wykupilismy w styczniu, straciliśmy kupę kasy ale mówi się trudno, bo dopiero teraz spełniają się marzenia :)

No szkoda, że nie wykupiliście ubezpieczenia na rzecz rezygnacji, są to groszowe sprawy ale w sumiennikt nie zakłada, że się jednak nie pojedzie. Pewnie za jakiś czas wszystko sie unormuje i we wrześniu, październiku już będzie można się wybrać :-)
 
A od czego zależy zmniejszenie brania dawek progesteronu? Ja teraz biorę Duphaston co 8 godzin i luteinę na noc dopochwowo i mam serdecznie dość i jak mam brać to cholerstwo jeszcze do lutego to nie dam chyba rady ani fizycznie ani psychicznie ani finansowo, już wydałam 300 zł na leki a dupek 2 opakowania, to koszt ok 65 zł a idą jak woda :-(

Wiesz co ja osobiście nie wiem, myśle ze skoro masz ograniczyć to pewnie 2x dziennie co 12 h...a lekarz Ci nie mówił? Ja brałam tylko jedno opakowanie po tym wypadku najpierw 3 razy dziennie później już raz...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ha moje Panie. Wlasbie jestem po wizycie. Wszystko piekbie sie wchlonelo. Progesteron czas zmniejszac i mamy cale 3.34cm. 10tyg i 3dni. Piekny widok i miod na moje uszy. Na cwiczenia mozna wracac. A moje male szczescie rosnie jak na drozdzach tylko spalo przez cale usg;-) ;)
Super :) to mój Babel będzie mniej więcej tak samo duży w poniedziałek :D
 
Do góry