reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
ponoć nie powinno się pić nic z butelek plastikowych [emoji33] muszę wysłać męża do sklepu po wodę i soki w szklanych butelkach..

A dlaczego? Powiedziała ci?


Ja to nie wiem dziewczyny czy tak naprawdę chcę do Was dołączyć. To by była moja trzecia ciąża i tej w ogole nie planowaliśmy. Owszem chcemy mieć trzeciego maluszka, ale nie teraz. Więc póki co mam mieszane uczucia.
 
Goleniów pod Szczecinem . Ten u którego byłam niby najlepszy ale dla mnie to on już wyżej s... niż głowę ma . Idziesz prywatnie płacisz dużo kasy a oni traktują Cie taśmowo .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Współczuję.. u nas też jest tako jeden, byłam u niego raz i od początku mnie wkurzył... później trafiłam do młodej babki, którą interesowała tylko tarczyca, zero zainteresowania hormonami i tym co przeżyłam i dlaczego tak się stało.. dopiero trzeci lekarz okazał się na wagę złota :) obyś szybko też takiego znalazła! :)
 
A dlaczego? Powiedziała ci?


Ja to nie wiem dziewczyny czy tak naprawdę chcę do Was dołączyć. To by była moja trzecia ciąża i tej w ogole nie planowaliśmy. Owszem chcemy mieć trzeciego maluszka, ale nie teraz. Więc póki co mam mieszane uczucia.

Duszek moja to jest druga ciaza i tez jej zupelnie nie planowalismy. Mielismy troche inne plany. Chcielismy mysaslec o swoim domku, ja mialam isc do pracy jak pierworodny pojdzie do przedszkola. A tu wszystko sie przeciagnie w czasie x lat.
Ale jakos musimy dac rade

Napisane na LG-H525n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Współczuję.. u nas też jest tako jeden, byłam u niego raz i od początku mnie wkurzył... później trafiłam do młodej babki, którą interesowała tylko tarczyca, zero zainteresowania hormonami i tym co przeżyłam i dlaczego tak się stało.. dopiero trzeci lekarz okazał się na wagę złota :) obyś szybko też takiego znalazła! :)

Powiem ci ze Ja już jestem dużo mądrzejsza wiem co mogę co nie jak brać Euthyrox i co jeść teraz mam tsh 2,5 od dłuższego czasu a miałam prawie 6 . Sama się kontroluje bo niestety przy hashimoto to są wiecznie wachania tarczycy . Teraz to muszę mieć kogoś kto mnie poprowadzi z ciąża bo tu jestem zielona co mogę a co nie .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
I ja właśnie dziś zrobiłam test ;)
Wiec się witam :) jest to 3 ciąża

Napisane na SM-N910F w aplikacji Forum BabyBoom
Witamy i gratulacje :)

Widzę że sporo jest dziewczyn dla których to 3 ciąża :) ja zawsze chciałam mieć 5 dzieci [emoji38] ale wyszło jak wyszło, teraz ważne żeby chociaż TO jedno było :)
 
Do góry