reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Sylviia ja bym powiedziała że pięknie.

Shemshi witaj. Ja mam urodziny 14.03. I zawsze jestem stratna na jednym prezencie bo dostaje na urodziny i Walentynkami.
 
reklama
Gosiunia :) myślę że właściwy termin będzie później bo owulację potwierdzana w monitoringu miałam ok 24dc. Na obecną chwilę to mam takie przeczucie, że i tym razem się nie uda. Walczę z tym i dlatego tutaj napisalam, żeby uwierzyć że będzie dobrze. Boli mnie brzuch i plecy tak jak wtedy. O tyle dobrze że bola mnie też piersi a pamiętam że przy tamtym poronieniu z dnia na dzień przestały. Byle do jutra i mam nadzieję że będę spokojniejsza po badaniu :)
 
No mój endo na ostatniej wizycie stwierdził ze na bank się nie uda tym razem, wyśmiał moje leczenie immunologiczne i powiedziałam sobie ze więcej niw pójdę do niego. Teraz muszę szukać nowego .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
A jakie masz leczenie immunologiczne? Ja tez poszłam w tym kierunku po 3 poronieniach, obecnie 5tc 4 ciąży.
 
Mamuśki czy macie wrażenie że macie większy brzuch? Ja sie czuję jak słoń dosłownie jakos mi tak ciężko..
Mamusie w trzeciej ciazy. Powiedzcie mi czy w drugiej jakos szybciej bylo po was widac ciaze? Chce ukrywac sie jak najdluzej a w lipcu mam isc ma wesele kuzyni i nie wiem jak to bedzie z brzuchem

Napisane na LG-H525n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mamuśki czy macie wrażenie że macie większy brzuch? Ja sie czuję jak słoń dosłownie jakos mi tak ciężko..
Mamusie w trzeciej ciazy. Powiedzcie mi czy w drugiej jakos szybciej bylo po was widac ciaze? Chce ukrywac sie jak najdluzej a w lipcu mam isc ma wesele kuzyni i nie wiem jak to bedzie z brzuchem

Napisane na LG-H525n w aplikacji Forum BabyBoom

Ja też czuję że mi brzuch spuchł :p spodnie mnie cisną
 
Witajcie nowe mamusie,gratulacje!!!! Przybywa nas fajnie :)
Sylviia ładnie urosła beta ;)
mysiaka92 oj tak,w kolejnych ciążach przeważnie brzuszek szybciej się pokazuje ale zależy też od organizmu bo jak wiadomo jażda kobieta jest inna no i chyba też jest ważny odstęp między ciążami.
martula1985 Ja bym brała kwas foliowy,jest bardzo ważny w pierwszych 3 miesiącach ciąży ;)

85993e3kxnm3ldqi.png



Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
A jakie masz leczenie immunologiczne? Ja tez poszłam w tym kierunku po 3 poronieniach, obecnie 5tc 4 ciąży.

U Mnie w gre wchodziło tylko in vitro. Mam albo miałam komórki nk które zabijały moje zarodki i do tego ATPo i cytokiny pochrzanione . Miałam dwa wlewy z intralipidu i trzy sterydy . Teraz dostanę trzeci wlew za tydzień i chyba do 12 tc będę na Encortonie .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
U Mnie w gre wchodziło tylko in vitro. Mam albo miałam komórki nk które zabijały moje zarodki i do tego ATPo i cytokiny pochrzanione . Miałam dwa wlewy z intralipidu i trzy sterydy . Teraz dostanę trzeci wlew za tydzień i chyba do 12 tc będę na Encortonie .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Mnie też doradzali tylko invitro, ale spróbowałam leczenia immunosupresyjnego, teraz jestem na żelaznym zestawie (zamiast encortonu calcort) i zobaczymy jak ta ciąża się potoczy.
 
Do góry