reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Cześć dziewczyny :) ja mam dziś wizytę u gina i usg, ale nie nastawiam się na to że coś zobaczę... Następną wizytę mam 23 czerwca u innego ginekologa i może wtedy coś będzie widać ;)
 
reklama
Wracam z pobrania krwi w inviccie... Mam pecha bo często trafiam na położną, która nie potrafi pobierać krwi... Zawsze wychodzę od niej pokłuta jak narkoman... A dziś nawet zasłabłam na fotelu :/ i jak zwykle obydwie ręce pokłute :)
Teraz czekanie na wyniki i usg :)
 
A co ciekawego powiedziała Ci endo ? Ja mam hashimoto i w sumie mam tez lekarza endo- gin ale jakoś mi on nie leży . Będę musiała zmienić na jakiegoś konkretnego . A to "coś" to twoje szczęście [emoji846]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mam bardzo dobra endo, wyprostowala mi wszystkie hormony, kazała zrobić badania o jakich nawet nie miałam pojęcia, kobieta z sercem na dłoni, autentycznie się ucieszyła jak jej powiedziałam o ciąży :) wytłumaczyła mi wszystko na temat tabletek jakie mi zapisała, po co mam je brać i dlaczego nie każde mi brać zestawu witamin dla kobiet w ciąży ;) mam brać magnez, jod, żelazo póki co. Co mam jeść zamiast ryb, których nie cierpię, co pić - ponoć nie powinno się pić nic z butelek plastikowych [emoji33] muszę wysłać męża do sklepu po wodę i soki w szklanych butelkach..
 
@Sylviia współczuję takiego klucia, ja tez mam problem z zylami wiec jak trafi sie malo ogarnieta to też mnie kluja kilka razy

@Duszek30 to czekamy na pozytywny tescik :)

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja mam bardzo dobra endo, wyprostowala mi wszystkie hormony, kazała zrobić badania o jakich nawet nie miałam pojęcia, kobieta z sercem na dłoni, autentycznie się ucieszyła jak jej powiedziałam o ciąży :) wytłumaczyła mi wszystko na temat tabletek jakie mi zapisała, po co mam je brać i dlaczego nie każde mi brać zestawu witamin dla kobiet w ciąży ;) mam brać magnez, jod, żelazo póki co. Co mam jeść zamiast ryb, których nie cierpię, co pić - ponoć nie powinno się pić nic z butelek plastikowych [emoji33] muszę wysłać męża do sklepu po wodę i soki w szklanych butelkach..

No mój endo na ostatniej wizycie stwierdził ze na bank się nie uda tym razem, wyśmiał moje leczenie immunologiczne i powiedziałam sobie ze więcej niw pójdę do niego. Teraz muszę szukać nowego .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry