reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

U Mnie powtórka [emoji20]wstaje z kogutem i znowu mam mdłości , leżę i walczę by nie polecieć zwymiotować ale mam takie okropne uczucie ciężkości na żołądku ... bleee


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
To ja chyba odwołam piątkowe usg, bo wtedy bedzie 5 tc więc szkoda nerwów. Ewentualnie pójdę potwierdzić czy nie pozamaciczna i czy nie biochemiczna. Ja od tygodnia jestem juz na żelaznym zestawie :/.
Ps. Nadrobiłam zaległości i przeczytałam wszystkie wasze posty :-)

Witamy u nas [emoji846] daj znać czy wpisać Cie w nasz kalendarz . Co do wizyty to idź ale się nie nastawiaj i nie zrażaj jeśli się nic nie pojawi . Myśl pozytywnie [emoji846]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Spóźnienie ponad dwie godziny, ale załatwiłam dziś wszystko, badania, endokrynologa i ginekologa :) moja endo więcej mi powiedziała o ciąży i co mogę czego nie mogę, niż gin. Więcej do niej nie pójdę. Dostałam zwolnienie na 2 tygodnie, luteine i skierowania na badania. Usg nic nie wykazało, tzn coś tam było ale nie potrafiła mi na 100% powiedzieć czy to pęcherzyk :( za wcześnie jest :(

A co ciekawego powiedziała Ci endo ? Ja mam hashimoto i w sumie mam tez lekarza endo- gin ale jakoś mi on nie leży . Będę musiała zmienić na jakiegoś konkretnego . A to "coś" to twoje szczęście [emoji846]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Luty miesiącem miłości a dla nas będą to najpiękniejsze serduszka.

2017-06-07
olga_d - pierwsza wizyta

2017-06-09
Paola1106 - pierwsza wizyta

2017-06-09
olga_d - druga wizyta pierwsze USG [emoji173]️

2017-06-12
gosiunia:) - pierwsza wizyta

2017-06-12
Flower - druga wizyta czekamy na [emoji173]️

2017-06-13
Ropuszka666 - pierwsza wizyta


2017-06-13
martula1985 - druga wizyta

2017-06-14
Mysiaka92 - pierwsza wizyta

2017-06-20
Mamazbb - pierwsza wizyta

2017-06-20
olga_d - trzecia wizyta - drugie USG

Ssabrinaa - pierwsza wizyta

madzik17 - pierwsza wizyta



 
Ostatnia edycja:
Witamy u nas [emoji846] daj znać czy wpisać Cie w nasz kalendarz . Co do wizyty to idź ale się nie nastawiaj i nie zrażaj jeśli się nic nie pojawi . Myśl pozytywnie [emoji846]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Tak, wpisz :-). Jutro mam pierwszą wizytę u ginekologa, ale idę po recepty i skierowania, a w piatek pierwsze usg. Kolejne usg mam 20.06 i liczę, że wtedy będzie zarodek i serduszko. To będzie dla mnie najbardziej stresująca wizyta, bo dwa razy miałam puste jajo i raz ciążę biochemiczną
 
Tak, wpisz :-). Jutro mam pierwszą wizytę u ginekologa, ale idę po recepty i skierowania, a w piatek pierwsze usg. Kolejne usg mam 20.06 i liczę, że wtedy będzie zarodek i serduszko. To będzie dla mnie najbardziej stresująca wizyta, bo dwa razy miałam puste jajo i raz ciążę biochemiczną

Będzie dobrze choć po takich doświadczeniach to Ci się nie dziwie że stres Cie ogarnia. A lekarz diagnozował czemu tak się dzieje ze nie dochodziło do pełnej implantacji zarodka ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć Dziewczyny

Ropuszka ja mam kolejna wizytę 12.06

Martula no niestety ja tez jeszcze niewiele widziałam wiec zostaje nam czekanie :)

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Będzie dobrze choć po takich doświadczeniach to Ci się nie dziwie że stres Cie ogarnia. A lekarz diagnozował czemu tak się dzieje ze nie dochodziło do pełnej implantacji zarodka ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
To prawda, cieżko spokojnie czekać, ale z drugiej strony nastawiam się pozytywnie i staram się nie panikować :-).
Tak, miałam pełną diagnostykę - genetyk, ginekolog, endokrynolog, immunolog, hematolog, reumatolog... stanęło na immunologii i wierzę, że dzięki temu leczeniu ta ciąża zakończy się powodzeniem i zostanę z Wami do końca, czyli do lutego :-). Miłego dnia!
 
reklama
Witam nowe mamusie.
Jestem ostatnio jak odcięta od swiata.. Gdyby nie synek to chyba bym w ogole nie wstawala z lozka

Napisane na LG-H525n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry